Nowa piosenka Fetty’ego Wapa „Sweet Yamz” zyskuje na popularności na Twitterze

Piosenka Fetty Wap Trendy Sweet Yamz na Twitterze

Fetty Wap w swoim najnowszym wydawnictwie daje nowy rodzaj wakacyjnego klasyka. Nowa piosenka Fetty’ego Wapa „Sweet Yamz” zyskuje popularność na Twitterze w samą porę na Święto Dziękczynienia. Piosenka jest coverem Yamz autorstwa Masego i Devina Morrisona, którzy wydali ją w grudniu ubiegłego roku. Od czasu wydania piosenka stała się wirusowa na TikTok z ponad 500 00 filmami wykorzystującymi dźwięk. Fetty Wap zamieścił także wideo, na którym Wiz Khalifa śpiewa do piosenki.

Fetty Wap zawsze miał inny i niepowtarzalny dźwięk. W 2015 roku wydał „Trap Queen”, obecnie kultowy singiel w świecie hip-hopu. Osiągając światową sławę i sukces, Fetty Wap kontynuował wydawanie pionierskiej muzyki. Single takie jak 679 i remiks My Way z udziałem Drake’a osiągnęły szczyt na liście Billboard 200. Chociaż Fetty Wap stał się powszechnie znanym nazwiskiem w hip-hopie, kłopoty prawne nadal przyćmiewają jego talent.

Warto przeczytać!  Grupa HeavenSent wspina się na szczyt dzięki projektowi „Steadfast & Unmovable”

Mając do czynienia z organami ścigania, walkami o opiekę i nieprzewidywalnymi zachowaniami, często zapomina się o jego talencie. W lipcu wideo, na którym Fetty Wap uderza wentylatora, stało się wirusowe. Obecnie grozi mu poważny wyrok więzienia za federalne zarzuty handlu narkotykami z możliwym wyrokiem 40 lat. Pomimo problemów prawnych mógł wydać piosenkę roku ze Sweet Yamz.

Piosenka Fetty Wap Trendy Sweet Yamz na Twitterze

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…