Nowy spektakl DreamDoll zatytułowany „Misunderstood”

#image_title

W tym miesiącu ogłoszono, że DreamDoll wyda trzecią część swojej ulubionej przez fanów serii Life In Plastic, która została wydana w 2017 roku i jest kochana przez wielu. Ten zawierający osiem utworów album zawiera wcześniej wydane single, które już się na nim znalazły, takie jak „You Know My Body” z Capellą Gray i „Ice Cream Dream” z French Montana.

DreamDoll, konferansjer i autor tekstów z Bronxu, dostarczył światu rapu najnowszą propozycję z nadchodzącego dorobku, wykonania na żywo otwierającego album utworu „Misunderstood”. DreamDoll, z pomocą UPROXX, udostępnia wersję utworu dotyczącą okoliczności jej wczesnego życia i tego, jak doprowadziły ją do tego, kim jest dzisiaj:

DreamDoll zyskała wielu zwolenników w ciągu ostatnich kilku lat dzięki swoim luźnym singlom, w tym „Ah, Ah, Ah” autorstwa Fivio Foreign i „Different (Freestyle)”. Poza własnymi utworami, niedawno zaszczyciła również ostatnie utwory, wykonując gościnne zwrotki, w tym „Wiggle” z Rickiem Rossem, „Toot That” z Ericą Banks i „Shake Sum” z Donem Q.

Warto przeczytać!  Straight L: Mężczyzna zostaje przyłapany na fałdowaniu w damskiej kabinie łazienkowej!

Raperka „Splish Splash” niedawno omówiła swoje zamiary związane z Life In Plastic 3 podczas wywiadu, który przeprowadziła z Great Big Story. Nie ma wątpliwości, że jest to zupełnie nowa wersja DreamDoll. O ile ludzie słyszeli, wydaje mi się, że słyszeli tylko moje freestyle i kilka wersów o moich cechach. Powiedziała mi: „Czuję, że może to mieć duży wpływ na to, jak ludzie będą o mnie mówić w przyszłości”.

Wyrażona przez Amazon Polly

Źródło