O co chodzi z tym wspólnym albumem Jaya Z i Beyonce?

Ktokolwiek mówi, że biznes i przyjemność nie idą w parze, nigdy nie spotkał Jaya Z i Beyonce. Ich miłość nadal jest żywym ucieleśnieniem pary mocy. Na wypadek, gdybyś to przegapił, Carters mają teraz 88 punktów pod względem największej liczby nominacji do nagrody Grammy w historii. Teraz być może otrzymamy wspólny album z najnowszymi odsłonami […]

Ktokolwiek mówi, że biznes i przyjemność nie idą w parze, nigdy nie spotkał Jaya Z i Beyonce. Ich miłość nadal jest żywym ucieleśnieniem pary mocy.

Na wypadek, gdybyś to przegapił, Carters mają teraz 88 punktów pod względem największej liczby nominacji do nagrody Grammy w historii. Teraz być może wkrótce otrzymamy wspólny album z najnowszymi odsłonami renesansu Queen B.

Warto przeczytać!  Teoria jedzenia: Twoja herbata jest do bani… Ale to nie moja sprawa

Zanim Twitter przestanie działać, zamiast zmuszać cię do podążania za mną gdzie indziej, powiem ci tylko, co słyszałem o pozostałych 2 aktach trzyczęściowego projektu Beyonce „Renaissance” (drugi akt to album akustyczny, trzeci akt to współpraca z Jayem-Z)

Obraz
##>

W lipcu Bey podzieliła się na Instagramie spostrzeżeniami na temat powstania projektu. „Ten trzyaktowy projekt był nagrywany przez trzy lata w czasie pandemii. Czas na wyciszenie, ale także czas, który okazał się najbardziej kreatywny”.

Mając to na uwadze, nie wiadomo, dokąd może doprowadzić jej kreatywność.

Reporter New York Timesa, Kyle Buchanan, poinformował na Twitterze #beyhive i fanów, że spodziewają się, że druga część Renaissance będzie renderowaniem akustycznym, podczas gdy część trzecia będzie współpracą z Jayem Z.

Warto przeczytać!  Travis Scott ma uhonorować zmarłego Virgila Abloha występem na Mirror Mirror Festival

Za każdym razem, gdy para współpracuje, kultura wygrywa. Piosenki takie jak „Crazy In Love”, „’03 Bonnie & Clyde” i „Drunk In Love” nadal znajdują się na listach odtwarzania.

Nie wspominając o albumie Everything Is Love z 2018 roku, który pojawił się w trakcie trasy On The Run II. Ten wspólny wysiłek przyniósł im nagrodę Grammy 2019 w kategorii Najlepszy współczesny album miejski.

Nadal nie ma wiadomości od Carterów na temat daty premiery ani żadnych innych szczegółów, ale sama wiadomość wystarczy, aby zacząć planować strój na następny koncert.