Offset udostępnia nowe zdjęcie Takeoffa w hołdzie dla niego po niedawnym odejściu

Offset udostępnia nowe zdjęcie w hołdzie dla Takeoff

To już ponad trzy tygodnie, hip-hop stracił w Takeoff wielką gwiazdę. Raper Migos został zastrzelony przed kręgielnią w Houston we wczesnych godzinach 1 listopada. W tym czasie Quavo wdał się w kłótnię z grupą mężczyzn, co doprowadziło do oddania 10 strzałów. Start został niestety trafiony w tułów i głowę, w środku tego krzyżowego ognia.

Pogrzeb Takeoffa odbył się w jego rodzinnym mieście Atlancie, w hali State Farm Arena. Jego matka, Quavo, Offset, Drake i inni wygłosili emocjonalne przemówienia. Wśród wykonawców byli Justin Bieber i Chlöe Bailey.

Wciąż napływa wiele hołdów dla Takeoff, w tym od Offset. Ostatnio zamieścił na Instagramie swoje nowe zdjęcie. Wspomniał, jak tęskni za wszystkim, co dotyczy Takeoff, w tym za uśmiechem.

Warto przeczytać!  Kamaiyah – zaszczycony (teledysk)

Jednak Offset nadal był blisko z Takeoff, mimo że Migos podzieliło się jako grupa w tym roku. Quavo i Takeoff zaczęli wspólnie wydawać muzykę w maju, w tym album „Only Built For Infinity Links” z zeszłego miesiąca. W rezultacie tej jesieni Offset zaczął wydawać solową muzykę.

Przyjrzyj się bliżej najnowszemu postowi Offset na Instagramie w hołdzie dla Takeoff, poniżej.

Offset udostępnia nowe zdjęcie w hołdzie dla Takeoff

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…