Offset udostępnia post do startu: „Brakuje wszystkiego o tobie”

Offset udostępnił post żałobny Takeoff na Instagramie we wtorek. Raper Migos został zastrzelony na kręgielni w Houston na początku tego miesiąca.

„Tęsknię za wszystkim, co dotyczy ciebie, a zwłaszcza za tym uśmiechem” — napisał Offset do swojego zmarłego kuzyna.

LOS ANGELES, CA — 18 LUTEGO: (LR) Takeoff i Offset of Migos występują w przerwie meczu NBA All-Star Game 2018 w Staples Center 18 lutego 2018 r. w Los Angeles w Kalifornii. (Zdjęcie: Kevork Djansezian/Getty Images)

Offset, Takeoff i Quavo utworzyli The Migos w 2008 roku. W 2013 roku weszli do mainstreamu utworem „Versace”. Grupa połączyła siły z Quality Control, aby wydać swój debiutancki album studyjny, Yung Rich Nation, dwa lata później . W 2017 roku zostali nominowani do nagrody Grammy za najlepszy album rapowy wraz z wydaniem drugiego albumu Culture.

Warto przeczytać!  Wideo „Drive This Car” wydane przez CurrenSy

Wtorek to nie pierwszy raz, kiedy Offset pisze dla Takeoff. 30-latek udostępnił długi list skierowany do zmarłego rapera na Instagramie w zeszłym tygodniu.

„Drogi Take, ból, z jakim mnie zostawiłeś, jest nie do zniesienia” – napisał wtedy Offset. „Moje serce jest zdruzgotane i mam tak wiele rzeczy do powiedzenia, ale nie mogę znaleźć słów. Zasypiałem i budziłem się z nadzieją, że to wszystko to sen, ale to rzeczywistość, a rzeczywistość wydaje się koszmarem. Za każdym razem, gdy mnie widziałeś, nie dawałeś mi klapsa, przytuliłeś mnie. Chciałbym móc cię przytulić ostatni raz”.

Przyjaciele i rodzina Takeoffa świętowali życie w State Farm Arena w Atlancie na początku tego miesiąca. Oprócz Offseta i Quavo w wydarzeniu wzięli udział Cardi B, Drake, Justin Bieber, Yolanda Adams, a także Chloe Bailey i inni.

Warto przeczytać!  Obejrzyj monolog SNL na stojąco Dave'a Chappelle'a, przemawiający do Kanye, Kyrie, Jewish People i nie tylko

Sprawdź najnowszy post Offset poniżej.

[Via]