Ojciec strzelca z Kolorado mówi, że ulżyło mu, że dziecko nie jest gejem

Policja wciąż szuka informacji dotyczących śmiertelnej strzelaniny w nocnym klubie LGBTQ+ w Colorado Springs. Policja zatrzymała podejrzanego, który nie udziela żadnych informacji na temat swoich działań. Jednak ich ojciec niedawno zabrał głos i wydawał się potwierdzać to, co wielu uważało za motyw.

Aaron Brink rozmawiał z CBS 8 podczas niedawnego wywiadu, w którym ujawnił swoją pierwszą reakcję. “Byłem przerażony. Pomyślałem: „O mój Boże, kurwa, czy on jest gejem? I nie jest gejem” – powiedział reporterowi.

„Jestem mormonem. Jestem konserwatywnym republikaninem i nie jestem gejem” – kontynuował. „Nie robię gejów. Nie robimy gejów”.

COLORADO SPRING, Kolorado – 20 LISTOPADA: Kwiaty, znaki, balony i nie tylko pozostawia się pod prowizorycznym pomnikiem w pobliżu Club Q 20 listopada 2022 r. w Colorado Springs w Kolorado. Napastnik otworzył ogień w gejowskim klubie nocnym późną sobotnią nocą, zabijając pięć osób i raniąc co najmniej 25, poinformowali urzędnicy. Klub poinformował, że podejrzany został obezwładniony przez klientów, a policja z Colorado Springs poinformowała, że ​​został zatrzymany i hospitalizowany w celu leczenia obrażeń. Szef policji w Colorado Springs, Adrian Vasquez, zidentyfikował podejrzanego jako 22-letniego Andersona Lee Aldricha. (Zdjęcie autorstwa Helen H. Richardson/MediaNews Group/The Denver Post za pośrednictwem Getty Images)

Warto przeczytać!  Action Bronson wydaje New Balance „Baklava” 990v6

Pomimo swojego stanowiska anty-LGBTQ +, Brink wyraził skruchę z powodu działań swojego dziecka i złożył kondolencje rodzinom.

„Nie ma usprawiedliwienia dla chodzenia i zabijania ludzi. Jeśli zabijasz ludzi, coś jest nie tak. To nie jest odpowiedź” – powiedział. “Przykro mi z powodu twojej straty.”

Podejrzany o strzelaninę z Kolorado, Anderson Lee Aldrich, którego prawnicy twierdzą, że używali ich / ich, pojawił się przed sędzią podczas wideokonferencji w tym tygodniu. Policja oskarżyła Aldricha o pięć morderstw pierwszego stopnia i kolejne pięć przestępstw motywowanych uprzedzeniami. Aldrich pojawił się w sądzie, poobijany i posiniaczony, na swoją pierwszą rozprawę. Podobno leżał z głową opartą na ramieniu.

Brink powiedział, że jego stosunki z Aldrichem stały się napięte przez lata. Podejrzany podobno zmienił nazwisko z powodu zaangażowania Brinka w przemysł pornograficzny. Brink powiedział, że jego żona, z którą był w separacji, powiedziała mu, że Aldrich popełnił samobójstwo w 2016 roku. Jednak dowiedział się, że to nieprawda na początku tego roku.

Warto przeczytać!  Music Producer 6 Points i jego wytwórnia MVM otwierają drzwi w 2023 roku

Brink, który również walczył w UFC, powiedział, że nauczył swojego syna walczyć.

„Bardzo wcześnie pochwaliłem go za brutalne zachowanie. Powiedziałem mu, że to działa. Jest to natychmiastowe i natychmiast uzyskasz wyniki” – powiedział Brink.

W sobotniej strzelaninie w klubie Q zginęło pięć osób, w tym pracownicy zakładu. Policja powiedziała, że ​​Aldrich wszedł do klubu nocnego około północy z AR-15 i zaczął strzelać. Jeden z bywalców klubu powiedział, że ze względu na liczbę strzałów myślał, że to wielu winowajców.

Aldrich prawdopodobnie usłyszy nowe zarzuty, kiedy wróci do sądu 6 grudnia.

[Via]