Okazuje się, że Donald Glover mimo wszystko nie odejdzie na emeryturę Childish Gambino — a nowa muzyka jest w drodze

#image_title

Przez lata Donald Glover starał się, aby jego twórczość muzyczna różniła się od innych jego przedsięwzięć dzięki osobowości Childish Gambino. Jednak teraz, gdy odnosi większe sukcesy w obu światach, niż prawdopodobnie nawet marzył, granica się zatarła i sugeruje się wycofanie nazwy wygenerowanej przez Internet, posuwając się nawet do pożegnalnego koncertu w Los Angeles kilka lat temu. Chociaż od tego czasu sugerował wskrzeszenie nazwy, w tym tygodniu dał pierwsze bezpośrednie potwierdzenie, że Childish Gambino powraca.

Podczas wczorajszego wieczoru (wtorek, 10 stycznia) na czerwonym dywanie rozdania Złotych Globów Glover powiedział E! Korespondentka Wiadomości, Laverne Cox, „Tworzę teraz muzykę, kocham to. Właściwie to pracuję, jestem w studio. Przyprowadzałem ludzi, jak tajnych ludzi, pracujących nad małymi rzeczami. Ale ja po prostu, no wiesz, robiłem to teraz dla zabawy. Ale niedługo coś się wydarzy, obiecuję. Coś się stanie. Jeśli chodzi o wcześniejsze komentarze, które wygłosił na temat przejścia na emeryturę swojego alter ego, przyznał: „Nie musisz się tym martwić… On wróci”.

Warto przeczytać!  Drake odnosi się do wszystkich memów „Rich Flex” i mówi, że ma „polaryzującą obecność”

Jest prawdopodobne, że wycofuje się teraz z powodu obfitości wolnego czasu, gdy jego chwalony przez krytyków program Atlanta dobiegł końca. I chociaż prawdopodobnie wciąż ma wiele do zrobienia, rozwijając projekty takie jak seria Mr. And Mrs. Smith i grając Hypno Hustler w spinoffie Spider-Mana, jasne jest, że muzyczny bakcyl znów go ugryzł. Miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy, nad czym pracuje.

Źródło