Oto pierwsze spojrzenie na nadchodzącą biografię Amy Winehouse „Back to Black”

#image_title

Muzyka – 2 dni temu

Źródło zdjęcia: Studiocanal

Aktorka Marisa Abela z HBO Show Industry występuje jako zmarła Amy Winehouse w nadchodzącym muzycznym filmie biograficznym Back to Black.

Nadchodzące Amy Winehouse Film biograficzny Back to Black ujawnił pierwsze zdjęcie gwiazdy Marisa Abela (Przemysł HBO) jako ikona późnej muzyki. Zdjęcie zadebiutowało w piątek (13 stycznia), kiedy firma filmowa Studiocanal ogłosiła partnerstwo z Focus Features i Monumental Pictures w zakresie dramatu muzycznego. Sama Taylora-Johnsonaznany jako wizjoner stojący za 50 twarzy Greya i Nowhere Boy, reżyseruje film.

W lipcu ubiegłego roku Variety poinformowało, że Abela pojawił się jako faworyt do roli Winehouse w filmie biograficznym. Według studia, Back to Black uchwyci „tętniące życiem lata życia Amy Winehouse w Londynie we wczesnych latach życia i jej intensywną podróż do sławy”.

Warto przeczytać!  Biały dyrektor uderza czarną uczennicę po tym, jak go ugryzła [VIDEO]

„Mój związek z Amy zaczął się, kiedy opuściłem college i spędzałem czas w kreatywnej, różnorodnej londyńskiej dzielnicy Camden” – powiedział Taylor-Johnson w oświadczeniu. „Dostałem pracę w legendarnym Koko Club i nadal mogę oddychać każdym straganem, sklepem ze starociami i ulicą. Kilka lat później, mieszkając w Camden, Amy napisała swoje niezwykle szczere piosenki. Tak jak w przypadku mnie, stało się to częścią jej DNA. Po raz pierwszy zobaczyłem ją występującą na pokazie talentów w Jazz Club Ronniego Scotta w Soho i od razu było oczywiste, że nie jest tylko „talentem”… jest genialna”.

Dodała: „Jako filmowiec nie można prosić o więcej. Czuję się podekscytowany i zaszczycony, że mam okazję zrealizować piękną, wyjątkową i tragiczną historię Amy w kinie, której towarzyszy najważniejsza część jej dziedzictwa – jej muzyka”.

Warto przeczytać!  Pojawił się nowy singiel Dej Loafa zatytułowany „I'm Back”.

Według The Hollywood Reporter, Back to Black „skoncentruje się na niezwykłym geniuszu, kreatywności i uczciwości Amy, które tchnęły wszystko, co robiła. Podróż, która zaprowadziła ją od szaleństwa i kolorów Camden High Street lat 90. do globalnego uwielbienia — i z powrotem. Back to Black przebija się przez lustro celebrytów, by obejrzeć tę podróż zza lustra, zobaczyć, co widziała Amy, poczuć co czuła”.

Back to Black został napisany przez Matta Greenhalgha, który ostatnio współpracował z Taylor-Johnson przy scenariuszu Nowhere Boy, muzycznej biografii z 2009 roku, opowiadającej o dzieciństwie Johna Lennona.

Źródło