Oto wszystkie bazy fanów muzyki, które nienawidzą Ticketmaster w tej chwili

#image_title

Ticketmaster nie ma najprzyjemniejszej passy w tym okresie świątecznym. Chociaż bardzo publicznie znosili gniew Swifties, którzy złożyli dwa pozwy od czasu katastrofalnej przedsprzedaży trasy Eras Taylor Swift, kilka innych grup fanów wskoczyło na pociąg „Ticketmaster został odwołany”.

Na początku tego miesiąca fani Bad Bunny w Meksyku byli zrozpaczeni, gdy odkryli, że Ticketmaster rzekomo sprzedał im fałszywe bilety za pośrednictwem ich oficjalnych punktów sprzedaży, w wyniku czego zostali odrzuceni w punkcie wejścia.

Sprzedażą nadchodzącej trasy Death Grips, ich pierwszej od czterech lat, zajmował się również Ticketmaster. Ale podobnie jak w przypadku przedsprzedaży nadchodzącej trasy Swift, kilku fanów twierdziło, że wiele przedsprzedaży biletów Death Grips trafiło do botów i sprzedawców.

Warto przeczytać!  Wspomnienie dnia: Lloyd z udziałem Lil' Wayne'a – Ty

Bilety na Bruce Springsteen And The E-Street Band’s kosztowały w niektórych miastach ponad 5000 $. Podczas gdy Springsteen bronił cen, obiecał fanom, którzy nie byli usatysfakcjonowani po wyjściu z trasy, że mogą odzyskać swoje pieniądze.

Niektóre problemy, jakie fani mieli z Ticketmaster, sięgają zeszłego roku, kiedy fani Olivii Rodrigo nie mogli kupić biletów na jej trasę koncertową Sour z powodu problemów technicznych.

Ale te powtarzające się problemy sprawiają, że fani denerwują się w przyszłości. Ostatnio bilety na trasę koncertową SZA SOS z Omarem Apollo okazały się dość drogie. I chociaż Beyoncé jeszcze oficjalnie nie ogłosiła swojej trasy Renaissance, ceny biletów na SZA skłoniły fanów do rozpoczęcia oszczędzania, aby mogli być gotowi na to, kiedy Bey w końcu to ogłosi.

Warto przeczytać!  Nie żyje znany menedżer hip hopu Hovain

Jako spóźniony prezent bożonarodzeniowy, piosenkarz country Zach Bryan postanowił podarować swoim fanom muzykę na żywo, aby nie musieli płacić cen biletów Ticketmaster. Album nosi stosowny tytuł, All My Homies Hate Ticketmaster.

Niektórzy z wymienionych artystów to artyści Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.

Źródło