Para z Karoliny Południowej została aresztowana za pozostawienie dwulatka samego w domu podczas podróży do Nowego Jorku

Para SC aresztowana za pozostawienie dziecka samego w domu

W dzisiejszych czasach jest tak wielu ludzi przyłapanych na robieniu takich lekkomyślnych rzeczy. To jest zarówno przerażające, jak i smutne, zwłaszcza, że ​​ludzie tak mało troszczą się o własne dzieci. W Południowej Karolinie para porzuciła swoje dwuletnie dziecko. Najgorsze jest to, jak potoczyła się sytuacja. Najpierw skłamali, że zostawili dziecko. Potem przyznali się, że zostawili dziecko. Jednak ojciec bronił tego, mówiąc, że wyjechali w interesach.

Kiedy rodzice byli w Nowym Jorku, ich dziecko zostało samo w mieszkaniu w Karolinie Południowej. Dokładnie tydzień temu zaczęła się cała ta sytuacja. Anonimowy świadek powiedział, że ojciec dziecka wysłał SMS-a z informacją, że jest w Nowym Jorku w interesach. Następnie kierownictwo mieszkania sprawdziło mieszkanie, ale nie udało się z nikim skontaktować. Kiedy weszli do mieszkania, zastali dziecko w salonie, leżące na łóżku.

Warto przeczytać!  Awanturniczy teledysk Lil Uzi Vert do „Just Wanna Rock” wprowadza szaloną imprezę na ulice miasta

Na szczęście jedynym problemem dziecka była brudna pielucha. Według policji dziecko obudziło się i sięgnęło po butelkę z wodą, która była pusta. W końcu, według raportów policyjnych, ojciec zadzwonił do kompleksu apartamentów. Powiedzieli, że ojciec zadzwonił i powiedział, że wyszedł z mieszkania o 6 rano, mówiąc, że jest „tylko kilka stanów dalej”. Potem powiedział, że myślał, że zostawił dziecko z matką. Później okazało się, że matka dziecka była z ojcem. W rezultacie oboje rodzice zostali aresztowani.

Źródło: WYFF4

Para SC aresztowana za pozostawienie dziecka samego w domu

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…