Patrick Beverley uderzony ostrym zawieszeniem

Patrick Beverley zawsze był jednym z najbardziej kontrowersyjnych graczy w NBA. Powodem tego jest to, że nieustannie próbuje przesuwać zasady tak daleko, jak to możliwe. Ponadto lubi być bardzo fizyczny w stosunku do graczy, a niektórzy uważają, że jest zbyt agresywny, a nawet brudny.

Najlepszym tego przykładem było kilka nocy temu przeciwko Phoenix Suns. Po grze z udziałem Deandre Aytona i Austina Reavesa, Beverley pchnął Aytona na podłogę. W rezultacie Beverley został wyrzucony z gry, a gracze Suns byli wściekli na to, co się wydarzyło.

Kara Patricka Beverleya

Bezpośrednim skutkiem jego działań z wtorku wieczorem, Beverley został ukarany surową karą. Według Shamsa Charanii z The Athletic, Patrick Beverley będzie musiał opuścić trzy kolejne mecze Lakers. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo złe dla Lakers, którzy są już wyczerpani i mają kiepską obronę bez Beverleya na parkiecie.

Warto przeczytać!  Joe Rogan oskarża Dwayne'a „The Rock” Johnsona o używanie sterydów, chce, aby aktor się przyznał

NBA wydała oświadczenie o zawieszeniu i przez cały czas zwracała uwagę, dlaczego Pat Bev dostał trzy mecze. W końcu ma to związek z jego historią brudnych zagrań. Liga poczuła, że ​​trzeba wysłać wiadomość i tak się stało.

Zawieszenie Patricka Beverleya jest spowodowane pchnięciem Deandre Aytona z Suns od tyłu, powaleniem go na boisko i było częściowo oparte na historii niesportowych zachowań Beverleya, mówi NBA. https://t.co/0JkFKHvm3X

— Shams Charania (@ShamsCharania) 24 listopada 2022 r

Wczoraj Stephen A. Smith z First Take stwierdził, że Beverley musi zostać zawieszony przez Lakers. Smith czuł, że liga nie weźmie sprawy w swoje ręce i że Lakers będą musieli się tym zająć. Następnie Smith okazał się niepoprawny.

Warto przeczytać!  Potwierdzono, że Lil Baby, GloRilla, Ari Lennox, Anitta i inni wystąpią na American Music Awards 2022

– Odepchnąłeś Deandre Aytona, po co? Bo gapi się na Austina Reavesa? To jest niedorzeczne. Musisz go zawiesić – powiedział Smith. Chociaż byłoby to cnotliwe posunięcie, nie ma możliwości, aby Lakers zawiesili go dobrowolnie.

Daj nam znać, co myślisz o zawieszeniu w komentarzach poniżej. Ponadto bądź na bieżąco z HNHH, aby uzyskać więcej wiadomości z całego NBA.

[Via]