Pierwszy studyjny album Mr. Magine’a „AMERXCA” zabierze Cię do głębokiego duchowego przebudzenia

AKA Kyle Esler Jr to raper hip-hopowy, zwykle znany pod pseudonimem Mr. Magine. Niedawno wydał swój pierwszy album studyjny AMERXCA 4 listopada pod szyldem Unable Music Group. Ten 32-minutowy i 41-sekundowy album R&B/Soul, Hip-Hop/Rap zawiera dziewięć utworów, które Cię zainspirują i wyjaśnią Twoje duchowe myśli.

Tym nowym albumem Mr. Magine wcielił się w rolę nauczyciela i uczy nas, że ten chaotyczny świat powinien nauczyć się praw wszechświata, na przykład tego, jak działa siła przyciągania między naturą a nami. Jego jedynym celem i celem w tworzeniu muzyki jest przyspieszenie zmiany w myśleniu, do której ten naród i cała planeta są przeznaczone i pilnie potrzebują.

Album zaczyna się piękną, napędzaną melodią rapową piosenką Find Yourself. Jego dialogi są bardzo płynne i brzmią fantastycznie w kompozycjach muzycznych i. aranżacje perkusyjne, które z pewnością rezonują z historią każdego utworu.

Warto przeczytać!  Lori Harvey randki NDA z mężczyznami ma sztywną karę

Dramatyczne dialogi pana Magine’a eksplorują tematy i twierdzenia współczesnych autorytetów duchowych, od Sadhguru po jego Shr fu Dr. Johna Lee. Rapuje o wierze w siebie, porusza trudne kwestie filozoficzne, które można rozwiązać jedynie poprzez skierowanie świadomości do wewnątrz i dzielenie się miłością i współczuciem ze wszystkimi.

Wierzy, że wkrótce rozpocznie się duchowe przebudzenie. Musimy wyeliminować nasze materialistyczne tendencje i rozpocząć podróż ku szczęściu. Jeśli chcemy, możemy stworzyć niebo właśnie tutaj! Wszystko, co wymyślimy, ma szansę się spełnić. Nasza rzeczywistość jest czymś, co sami wymyśliliśmy. Wszechświat (Bóg) doświadcza siebie przez nas. Wszystko zaczyna się od nas i jest to wewnętrzna przygoda, a my już mamy rozwiązania.

Posłuchaj na Spotify:

Warto przeczytać!  Sędzia odrzuca prokuratorskie próby dodania zarzutów manipulowania świadkami przeciwko Tory'emu Lanezowi

https://open.spotify.com/album/44VbWBDIxhwqv9QvPzlarK

Śledź na Instagramie:

https://www.instagram.com/mr.magine/

Śledź na Facebooku:

https://www.facebook.com/Mr.Magine/

© 2022, StanleyGatero. Wszelkie prawa zastrzeżone.

O autorze: StanleyGatero Wyświetl wszystkie posty StanleyGatero

Nazywam się Stanley, jestem marketerem internetowym i starszym współpracownikiem w Disruptmagazine, FoxInterviewer, Redxmagazine, IndiePulseMusic, 24Hiphop, Limitless Magazine i Hiphopod 1987 roku. Odezwij się do mnie na godz [email protected] w przypadku zapytań PR.