Pink Siifu wnosi dobrą energię do „Sessions” UPROXX dzięki „Doin Tew Much”

Różowy Siifu zawsze był zajęty. Raper, piosenkarz i producent z korzeniami w Birmingham i Cincinnati zasłynął w 2010 roku jako undergroundowy kameleon rapowy, wydając ponad 40 projektów w ciągu 10 lat. Jego lekceważący rapowy styl można dostrzec we wczesnych projektach, takich jak Black Food 1 i jego niedawnej współpracy z Real Bad Man, wypełnionej wpływami OutKast, Sun Ra, Sly and the Family Stone i Lupe Fiasco — artystów, których słuchał dorastając.

Dziś grind i wyjątkowość Pink Siifu pozostają obecne. Od początku dekady wydał pięć projektów, w szczególności doceniony przez krytyków Gumbo’!. Wnosi do łazienkowego zestawu „Doin Tew Much” z albumu, razem z kuszącym szeptem i zielonym manicure. Utwór jest mglisty i zrelaksowany, idealnie wpasowując się w podgatunek rapu w chmurze — przestrzeń, w której Pink Siifu dominuje od ponad dziesięciu lat.

Warto przeczytać!  Cilla Ramos dostarcza skwierczący singiel "Pikantny"

Zobacz, jak Pink Siifu wykonuje „Doin Tew Much” dla sesji UPROXX powyżej.

UPROXX Sessions to pokaz performatywny Uproxx z najgorętszymi wschodzącymi artystami, na które warto zwrócić uwagę. Dzięki kreatywnemu kierownictwu kolektywu promocyjnego z Los Angeles, Ham On Everything, i rozgrywającym się w naszej „łazienkowej” scenerii zaprojektowanej i pomalowanej przez Juliana Grossa, UPROXX Sessions to prezentacja niektórych z naszych ulubionych wykonawców, którzy wkrótce mogą być także Twoimi.