Piosenka tygodnia: Larry June i Jay Worthy – „Hotel Bel-Air”

#image_title

Chociaż nie jest jeszcze rok 2023, mam nadzieję, że w przyszłym roku zrobię wszystko trochę inaczej. Myślę, że nappyafro publikuje co tydzień nowy Certyfikowany Banger przez minutę i mam nadzieję, że uda nam się zrobić to samo z Piosenką Tygodnia. Więc (spróbujmy) rozpocząć tę passę teraz.

Ta piosenka tygodnia jest dość łatwa, ponieważ personel nappyafro właśnie sporządził listę najlepszych piosenek 2022 roku, więc nadal jestem w tym trybie. Chociaż osobiście uważam, że wniosłem największy wkład w listę najlepszych piosenek 2022 roku (oczywiście), zawsze jest kilka piosenek, które przegapiłem. Gdybym mógł dzisiaj ponownie sporządzić swoją listę, “Hotel Bel Air” przez Larry June i Jay Worthy znalazłby się na mojej liście.

Warto przeczytać!  Komisarz DOC mówi, że na Rikers Island jest zbyt wielu ludzi, by ją zamknąć

„Hotel Bel-Air” nie znalazł się na mojej liście na rok 2022, ponieważ dosłownie usłyszałem tę piosenkę na tydzień przed utworzeniem listy. Ale za każdym razem, gdy słyszę ten fragment „All My Love” The Ritchie Family, przypominam sobie, jak prawdopodobnie powinien znaleźć się na mojej liście i jak bardzo klimatyczny jest „Hotel Bel-Air” (staję się też wielkim fanka Jaya Worthy’ego). Dość mojego gadania. Sprawdź piosenkę tygodnia poniżej.

Źródło