Piosenka tygodnia: Sauce Walka – „Pierwszy Testament”

#image_title

Chciałem rozpocząć ten post od stwierdzenia, że ​​jestem spóźniony Sauce Walkai technicznie jestem. Ale to nie znaczy, że twój chłopak nie obserwował z daleka. Nie wiem, jakim typem rapera był Sauce w 2007 roku, kiedy zaczynał, ale obecna wersja gangsterskiego rapera z samplami soulu to zdecydowanie mój gatunek (patrz Freddie Gibbs, Griselda czy Jay-Z w The Blueprint). Wiedziałem też, że nie był przeciętnym raperem z Houston, kiedy zobaczyłem, jak pojawia się w piosenkach z Westside Gunn. Potem zobaczyłem wideo, na którym Sauce Walka rapuje rytm Daringera do piosenki „Dangerous Daringer”. A po obejrzeniu przypadkowego postu na Instagramie o tym, jak niedoceniany był Sauce Walka, prowadzi nas to do tego postu Song of the Week.

Warto przeczytać!  50 Cent porównuje Megan Thee Stallion do Jussie Smollett podczas trollowania jej w Internecie

Właściwie myślałem, że producent Griseldy, Daringer, wyprodukował „Pierwszy Testament”, ale w rzeczywistości jest to producent o nazwisku Brandin Blanco (piosenka pochodzi z Ghetto Gospel 3 Sauce’a Walki i nie ma zbyt wielu informacji na temat napisów do produkcji). I chociaż projekt właśnie wyszedł 23 grudnia 2022 r., jest duża szansa, że ​​„Pierwszy Testament” znalazłby się na mojej liście Best of 2022. I to jest pomijanie tego, że Sauce Walka powiedział, że Houston skłoniło wszystkich do oglądania anime (oglądałem anime, kiedy było kiepskie).

Jeśli chodzi o samą piosenkę, „First Testament”, jest ona w mojej sterówce. Produkcja jest mocno zakotwiczona w doskonałej próbce „You’re The Reason Why” The Ebonys, podczas gdy Sauce robi swoje:

Warto przeczytać!  Zatrzymanie ruchu z powodu przyciemnianych szyb kończy się śmiercią czarnoskórego mężczyzny z Luizjany

Myślałem, że już nigdy nie wyjdę na zewnątrz i nie poczuję promieni słonecznych
Wszystko dlatego, że waliłem w swój zestaw, pozwalając mojej broni płonąć
Chodziłem za czarnuchami z kościoła, bzykałem się w niedziele
A potem poszedłem do zagrody i zobaczyłem miecze zrobione z tac śniadaniowych

Ale wystarczy tego mojego gadania. Sprawdź piosenkę tygodnia poniżej. Trzymaj się za głowę TSF.

Źródło