Playboi Carti wydaje się drażnić nową muzyką na Twitterze: „Już czas”

#image_title

Playboi Carti zdawał się drażnić zbliżające się wydanie nowej muzyki na Twitterze w niedzielę. Napisał do swoich ponad dwóch milionów obserwujących, że „już czas”.

„kocham wszystkich moich zwolenników” – napisał Carti w Boże Narodzenie. “już czas.”

NOWY JORK, NOWY JORK – 31 MAJA: Playboi Carti występuje na festiwalu balowym gubernatora 2019 na Randall’s Island 1 czerwca 2019 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dia Dipasupil/Getty Images)

„Witaj na Twitterze” – dodał w innym tweecie.

Fani muzyki Cartiego byli zachwyceni odpowiedzią na posty. Każdy tweet zebrał ponad 12 milionów wyświetleń i 280 000 polubień, a także tysiące retweetów.

„Nie wiem, ile jeszcze moje serce może znieść, panie Carter” — odpowiedział jeden z użytkowników.

Warto przeczytać!  Pandora wymienia artystów GloRilla, LaRussell i Coco Jones do obejrzenia w 2023 roku

Inny napisał: „Nie obchodzi mnie, gdyby Jezus zstąpił z nieba i powiedział mi, że to prawda, i tak bym ci nie uwierzył, czarnuchu”.

„O mój Boże, jeśli Playboi Carti wypadnie dziś wieczorem w Boże Narodzenie, nagram wideo, na którym rapuję do całej lotta red, ale wyciszę muzykę dla was, więc to tylko ja acapella” – napisał inny fan na Twitterze.

Oprócz swoich tweetów Carti reaktywował także swoje konto na Instagramie w Wigilię Bożego Narodzenia. Korzystając z konta, udostępnił zrzut ekranu przycisku odtwarzania nad obrazem korektora. Zmienił także zdjęcia profilowe na swoich stronach w mediach społecznościowych.

Pomimo licznych postów, od niedzieli wieczorem Carti nie wydał jeszcze żadnej nowej muzyki.

Warto przeczytać!  Oh Nah: Babcia próbowała zdobyć trochę cukru od tej laski! „Daj mi buziaka”

Posty Cartiego pojawiają się dwa lata po tym, jak wydał swój ostatni album studyjny, Whole Lotta Red, 25 grudnia 2020 r. Projekt zadebiutował na szczycie amerykańskiej listy Billboard 200, zarabiając 100 000 jednostek równoważnych albumowi. Zawiera Kanye Westa, Kid Cudi i Future.

Sprawdź poniżej ostatnie tweety Playboi Carti i wypatruj nowej muzyki rapera Whole Lotta Red.

[Via]

Źródło