Pływak Root Beer marki Bold Craft ..

#image_title

Dzisiaj spróbujemy kwiatka z LP (Licensed Producer), którego nigdy wcześniej nie próbowałem. W tej recenzji wypróbowaliśmy Root Beer Float firmy Bold.

Ten prywatny LP ma siedzibę w Saskatchewan, która jest prowincją w Kanadzie. W 2021 roku LP Bold zdobył nagrodę ADCANN Award Winner dla Craft Brand of the Year.

Próbowałem Root Beer Float tylko kilka razy w ciągu ostatniego roku. Pierwszy raz był z kumplem i zdaliśmy sobie sprawę, że mamy trochę czasu do zabicia przed naszym lotem.

Na szczęście w Toronto na mniejszym lotnisku znajduje się apteka o nazwie Hunny Pot Cannabis, 5 minut drogi stąd. Dostaliśmy 3 0,5 pre rolls, które miały 29% THC i nie były złe.

Drugi raz byłem w Bronksie i dostałem HO (pół uncji/14 gramów), a Root Beer Float był jednym ze szczepów, które dostałem. Root Beer Float to rzadka odmiana, w której dominuje indica, będąca połączeniem XXX OG i Vanilla Kush.

Warto przeczytać!  Plies – Feed My Family (oficjalny teledysk)

Sądząc po wyglądzie kwiatu, aromacie i haju, z tego właśnie słynie ta odmiana. Z biegiem czasu ta odmiana była w stanie wyhodować ponad 30 THC, jeśli była uprawiana przez doświadczonych hodowców. Kto nie chciałby spróbować odmiany, której nazwa pochodzi od klasyki z dzieciństwa?

Ta HQ (połowa ćwiartki / 3,5 grama) partii kwiatu Root Beer Float zawiera 36,4% THC i mniej niż 1% CBD. W sumie jest 2,31% terpenów, a te profile to Beta-Mircen (0,71%), d-Limonen (0,56%) i Linalool (0,23%).

Na pobudkę i wypiek zwinąłem 2 gramy kwiatu Root Beer Float w blanta. Aromat kwiatu ziemisty, który był bardzo przyjemny. Pąki były małe, ale wyglądały ładnie, więc nie ma żadnych skarg na zapach i wygląd.

Warto przeczytać!  Akon ma dziewięcioro dzieci, a „1000 procent” wspiera Nicka Cannona jako ojca 11 dzieci

Kwiatek bardzo ładnie rozdrabniał się w młynku i łatwo się wałkował. Blunt dobrze się palił i trwał około 25 minut i przez cały czas miał wspaniały smak. Haj z Root Beer Float był naprawdę przyjemny i trwał przez jakiś czas po paleniu.

W przypadku szczepu o zawartości 36,4% THC haj nie był intensywny, ale bardzo relaksujący z pewnym mrowieniem na ciele. Naprawdę podobał mi się ten haj i był to dla mnie świetny sposób na rozpoczęcie dnia i bycie kreatywnym.

Moja ogólna myśl o Root Beer Float firmy Bold jest taka, że ​​naprawdę mi się podoba. Na pewno dostanę tego więcej i wiedziałem, że muszę to wypróbować, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem to online.

Myślę, że spodoba się zarówno palaczom z wysoką, jak i niską tolerancją. Jako ktoś z bardzo wysoką tolerancją nie osiągnąłem najwyższego poziomu, jaki kiedykolwiek osiągnąłem, ale było to coś, co naprawdę mi się podobało i podobało.

Warto przeczytać!  AG Cora z Los Angeles wypuszcza EP „Winter In The West” Feat. Kap G, Trizz, Paydeville, Kiing Khash

Myślę, że dla większości ludzi będzie to dobry szczep do palenia wieczorem, aby odpocząć i zrelaksować się przez kilka godzin. Myślę, że Bold wykonał naprawdę świetną robotę i zrobił na mnie wrażenie, ponieważ myślę, że Root Beer Float i inny szczep, który wkrótce zrecenzuję, to najwyższe poziomy THC, jakie widziałem na poziomie 36,4% THC dla samych kwiatów.

Nie mogę się doczekać, aby wypróbować więcej produktów Bold i myślę, że ty też powinieneś, jeśli możesz je znaleźć.

Do wszystkich palaczy na całym świecie, do następnej recenzji, bądźcie bezpieczni, bądźcie pozytywnie nastawieni i cieszcie się tym, co palicie! Przez T-WillaŹródło