Podejrzany w Nowym Jorku, aspirujący raper, został zatrzymany po ukryciu się

#image_title

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Bill Tompkins/Getty

Niebezpieczny mężczyzna podejrzany o zabicie aspirującego rapera jest teraz za kratkami po tym, jak uciekał przez prawie miesiąc.

Jak donosi Daily News, mężczyzna o imieniu Osvaldo Marrero jest teraz aresztowany za rzekome zakończenie życia innego mężczyzny, który marzył o zostaniu raperem. Według prokuratorów został zauważony w niedzielę, 27 listopada, gdy chodził z bronią w dłoni o godzinie 21:00 w dzielnicy Chelsea na dolnym Manhattanie. Tymczasem Anthony „Ant” Holley kupował jedzenie w pobliskich delikatesach.

Wygląda na to, że obaj mężczyźni mieli problemy w przeszłości, co było widoczne, gdy Holley zobaczył, jak Osvaldo skłonił go do uderzenia pistoletem Osvaldo. Holley zaczął odchodzić, ale Osvaldo przegrupował się i zebrał się w sobie, a następnie strzelił do Holleya z odległości około 40 stóp. Holley zginął na miejscu. Od czasu morderstwa Marrero był na celowniku. 34-latek zrobił wszystko, co w jego mocy, aby ukryć swoje miejsce pobytu, w tym nie pojawił się w pracy, opróżnił konto bankowe, wyrzucił smartfon i użył aplikacji do szyfrowania swojego nowego numeru. W końcu został znaleziony w mieszkaniu swojego przyjaciela.

Warto przeczytać!  Trevor Noah wyjaśnia, w jaki sposób prowadzenie rozdania nagród Grammy uczyniło go większym fanem Cardi B i Megan Thee Stallion

Anthony „Ant” Holley miał 18-letniego syna i 8-letnią córkę. Jego siostra wyjaśniła czasopismu, że naprawdę próbuje zostawić za sobą ulice i zająć się rapem. „Był w studiu, mówiąc, że tym razem chce potraktować to poważnie i realizować to, dopóki to się nie stanie” – powiedziała.

Policja nie jest pewna motywu.

Źródło