„Podsumowanie ekipy Black Ink”: Tatti jest bardzo wściekły na Ceasera, a Spyder myśli, że Bux kłamie przez zęby

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: dzięki uprzejmości VH1 / Black Ink Crew

W tym tygodniu w Black Ink Crew Tatti jest bardzo wściekły po tym, jak dowiedział się, że Ceaser współpracuje z Rok i Krystal w nowym sklepie z czarnym atramentem. Spyder uważa, że ​​Bux kłamie przez zęby.

Tatti czuje się niedoceniana po wysłuchaniu wielkich wieści Roka i Krystal

Odcinek rozpoczyna się, gdy wszyscy są w szoku, że sklep na Brooklynie jest teraz pełen artystów. Sytuacja jest gorączkowa po tym, jak Ceaser zamknął sklep na 125 ulicy.

Rok i Krystal idą, ku zaskoczeniu wszystkich, i natychmiast ogłaszają, że wrócili i zgodzili się współpracować z Ceaserem, aby zamienić Gods of Ink w Black Ink New Jersey.

Wszyscy uważają, że to wspaniała wiadomość, z wyjątkiem Tatti, która powiedziała Ceaserowi, że chce współpracować z Ceaserem w lokalizacji Black Ink na Long Island.

Warto przeczytać!  Masego wypuszcza singiel „You Never Visit Me”.

To główny powód, dla którego przeszła od menedżera do praktykanta, aby mogła nauczyć się, jak działa salon tatuażu, ale czuje, że Ceaser nie traktuje jej poważnie.

Tatti rozmawia z Teddym i Pumą o swojej frustracji i oboje zgadzają się, że była lojalna, ale jej przeszłe problemy prawne są rażącym problemem.

Puma uważa, że ​​jej starcia z prawem mogą być powodem, dla którego Ceaser nie spieszy się, by dać Tatti sklep na Long Island. Tatti jest jeszcze bardziej sfrustrowany, próbując utrzymać porządek w sklepie podczas przejścia i nadal być uczniem. Wyrywa się i bierze dzień zdrowia psychicznego.

Bux tęskni za swoim Homie Spyderem, mówi, że nie gadał do poduszki

Po tym, jak w zeszłym tygodniu został ciągnięty przez swoje forniry, Bux jest smutny, że jego mentor i najlepszy przyjaciel, Spyda, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Rozmawiając z Alexem, Bux przysięga, że ​​jest niewinny i mówi, że kobieta, która weszła do sklepu, zakrywała.

Warto przeczytać!  Lil Durk wypuszcza singiel „Hanging With Wolves”.

Alex myśli, że Bux musi porozmawiać ze Spyderem, aby się wytłumaczyć, ale Spyder ignoruje Buxa.

Spyder i jego żona są na podwójnej randce z Pumą i Quanim. Spyder i jego żona nie kupują, że Bux nie mówi kobiecie o plastyce brzucha jego żony.

Obaj wyrażają rozczarowanie Buxem, ponieważ był rodziną i czuli, że to, co zrobił, wystarczy, aby odcięli go na dobre.

Ceaser ogłasza wycieczkę załogi Black Ink do Orlando, Tatti nie jest zaproszony

To nie jest nowy sezon Black Ink Crew bez Ceasera ogłaszającego, że zabiera ich na wycieczkę sponsorowaną przez VH1. Tym razem podczas obowiązkowego spotkania mówi swojej załodze, że jadą do Orlando na obóz Black Ink Boot Camp.

Warto przeczytać!  Yung Bleu o tworzeniu toksycznej muzyki, pracy z Nicki Minaj + Lojalność kontra pieniądze

Czuje, że muszą popracować nad swoimi umiejętnościami tworzenia więzi, a ta podróż rozwiąże ten problem, uwaga spoiler, prawdopodobnie nie.

W każdym razie wszyscy prócz Tatti idą, Ceaser mówi załodze, że zostanie z powodu opuszczenia obowiązkowego spotkania.

Tatti dowiaduje się o złych wieściach od asystentki Ceasera Vanity i oczywiście jest zdenerwowana, że ​​Ceaser karze ją za „dzień zdrowia psychicznego”.

Wściekła praktykantka decyduje, że zapyta swojego kuratora, czy ma pozwolenie na wyjazd do Orlando, aby mogła wyskoczyć na swojego szefa i naciskać go w sprawie jego decyzji o pracy z Rok i Krystal.

Reakcje na odcinek można zobaczyć w galerii poniżej.

Zdjęcie: dzięki uprzejmości VH1 / Black Ink Crew