Pojawiły się nowe szczegóły dotyczące przedwczesnej śmierci Gangsta Boo

#image_title

Gdy fani, przyjaciele i rodzina przetwarzają nieoczekiwaną śmierć Gangsta Boo w weekend, pojawiły się nowe szczegóły dotyczące odejścia byłego członka 3 6 Mafia.

Gangsta Boo zmarł w niedzielę (1 stycznia) w wieku 43 lat. Według Fox 13 Memphis, raperka (prawdziwe nazwisko Lola Mitchell) została znaleziona martwa około 16:00 czasu lokalnego w niedzielne popołudnie w swoim rodzinnym mieście Memphis. Przyczyna śmierci nie została jeszcze ujawniona.

W nowo wyemitowanym wywiadzie dla WREG Memphis bliscy powiedzieli, że raper nie umarł „w wyniku nieczystej gry”, a bliski przyjaciel Boo, Delmar Lawrence, powiedział, że ma tak wiele planów na rok 2023.

„Kochała to, co chciała robić, miała tak wiele planów, tak wiele marzeń o tym, co chciała robić w 2023 roku. To znaczy, powiedziała mi o tym 3 dni temu” — powiedział Lawrence, dodając, że pionierska Memphis raper popadł w depresję tuż przed śmiercią.

Warto przeczytać!  Pacman Jones broni Jerry'ego Jonesa: „Pierdol ich!”

„Straciła ojca i to był dla niej bardzo duży cios” – kontynuował Lawrence. „Była córeczką tatusia i przez wiele nocy modliłem się z nią i po prostu rozmawiałem z nią o jej smutku. Dlatego cieszę się, że jest spokojna”.

Dodał: „Świat znał tylko jej dar. Nie znali jej serca, a ona miała największe serce i kochała bardzo mocno, a jej przyjaciele i rodzina, którzy ją znają, wiedzą, że…”

Źródło