Policja rozwiewa pogłoski o tym, że pierwszy mąż Carole Baskin żyje

#image_title

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Araya Doheny/Getty

Pierwszy mąż z Karol Baskingwiazda Króla Tygrysów, jest przedmiotem debaty online po tym, jak ponownie pojawił się raport sugerujący, że władze federalne znalazły go żywego i został szybko odrzucony przez miejscowych gliniarzy jako nieprawdziwy.

Według doniesień, szum zaczął się, gdy użytkownicy mediów społecznościowych obejrzeli wywiad, którego Baskin udzieliła w 2021 roku dla brytyjskiej sieci ITV, w którym odpowiedziała na twierdzenia poczynione w kontynuacji przebojowego filmu dokumentalnego Netflix, że miała coś wspólnego ze zniknięciem Dona Lewisa. . Lewis był pierwszym mężem Baskina, który zaginął od 18 sierpnia 1997 r. Baskin stwierdził, że Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego powiedział jej, że „żyje i ma się dobrze”.

Warto przeczytać!  RSD wyczyn. Jay Frearson - Em'z, G1 (Audio/iTunes/Spotify)

„Powiedzieli, że mój mąż, Don Lewis, żyje i ma się dobrze w Kostaryce” — powiedziała Baskin podczas swojego występu w programie ITV This Morning. „A jednak całe to siano zostało zrobione, że mam coś wspólnego z jego zniknięciem, podczas gdy Homeland Security wiedziało, gdzie on jest, przynajmniej od tamtej pory”. Na jej stronie internetowej znajduje się zdjęcie rzekomego listu, który otrzymała od agencji. Baskin nie był zaangażowany w tworzenie Tiger King 2.

„Wszystkim, którzy nadal chcą wierzyć, że Carole zabiła Dona, proszę, wyjaśnijcie nam, dlaczego uważacie, że detektywi fotelowi… w Kostaryce” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie.

„Nie otrzymaliśmy żadnego komunikatu od naszych partnerów federalnych, który potwierdzałby lokalizację zaginionej osoby, pana Dona Lewisa” – powiedział Fentress Fountain, urzędnik ds. Informacji publicznej w biurze szeryfa hrabstwa Hillsborough w oświadczeniu. Nadal uważają, że sprawa ma wysoki priorytet, mimo że Lewis został prawnie uznany za zmarłego w 2002 roku.

Warto przeczytać!  ŹRÓDŁO SPORT: [WATCH] Cam'ron daje zapowiedź nowego programu sportowego „It is what it is”

Wielu, którzy oglądali oryginalny film dokumentalny o Królu Tygrysów, wyraziło swoje podejrzenia, że ​​Baskin przyłożył rękę do zniknięcia jej męża, czemu Baskin konsekwentnie zaprzecza. Joseph „Joe Exotic” Maldonado, główny bohater filmu dokumentalnego, który odsiaduje teraz wyrok w więzieniu, jest wśród nich najgłośniejszy. Jego prawnik, John Phillips, wydał oświadczenie na Twitterze. „Podczas kręcenia Króla Tygrysów podjęto szczegółowe starania, aby znaleźć Dona Lewisa. Nie udało się im. On nie żyje – powiedział.

Źródło