Porównanie chwastów uprawianych w słońcu z rosnącymi w pomieszczeniach i lekkimi

#image_title

Od dawna toczy się dyskusja w tzw konopie indyjskie społeczności o najlepszym sposobie uprawy chwastów. I to nie tylko najlepszy sposób uprawy chwastów, ale także metoda uprawy, która daje najwyższej jakości pąki.

Przy ocenie jakości konopi bierze się pod uwagę wiele czynników, ale środowisko i warunki uprawy z pewnością odgrywają ogromną rolę. Porównajmy więc rośliny uprawiane na słońcu, w pomieszczeniach i w świetle, i przyjrzyjmy się zaletom i wadom każdego z nich.

Definiowanie chwastów uprawianych na słońcu, w pomieszczeniach i lekkich

Zanim zagłębimy się w logistykę pąków wytwarzanych przez każdy styl uprawy, wyjaśnijmy, co oznacza każdy styl.

Co to jest konopie uprawiane w słońcu?

Konopie uprawiane w słońcu są dokładnie tym, na co wyglądają. Rośliny są uprawiane w naturalnym świetle na zewnątrz. Nie ma szklarni ani sztucznego oświetlenia. Ponadto wiele roślin uprawianych na słońcu rośnie w rodzimej glebie, a rolnicy są bardzo skoncentrowani na regeneracyjnych praktykach rolniczych, aby zachować i pielęgnować ziemię dla przyszłych pokoleń.

Co to jest konopie domowe?

Konopie domowe można uprawiać w magazynie, pomieszczeniu magazynowym lub w dowolnym miejscu, które nie wchodzi w interakcję ze środowiskiem naturalnym. Zamiast tego hodowcy syntetyzują wszystko, co naturalne, z czymś sztucznym. Światło słoneczne jest replikowane za pomocą oświetlenia HPS lub LED, a temperatura, wilgotność i przepływ powietrza są kontrolowane elektronicznie.

Co to jest marihuana Light Dep?

Light dep, skrót od deprywacji, jest chwastem szklarniowym o ścisłym harmonogramie oświetlenia. Rośliny są często uprawiane w doniczkach w szklarni przykrytej grubymi, czarnymi plandekami w cyklach 12-godzinnych. Celem jest kontrolowanie naturalnego cyklu życia rośliny w celu manipulowania zbiorami.

Spojrzenie na wyhodowane w słońcu pąki

Jakie są zalety wyhodowanych na słońcu pąków oraz jak wyglądają i smakują?

Wygląd

Pąki w pełni wyhodowane na słońcu są większe niż pąki w pomieszczeniach. Logicznie rzecz biorąc, ma to sens, ponieważ rośliny miały dużo czasu i miejsca na rozwój. W niektórych przypadkach ich potencjał wzrostu jest nieograniczony. Łodygi i łodygi są często znacznie grubsze i mocniejsze, ponieważ walczyły z naturalnymi elementami, aby urosnąć wysokie i silne. Kolor jest kolejnym wskaźnikiem pąków wyrosłych na słońcu. Spadające temperatury mogą spowodować, że kwiaty przybiorą purpurowy odcień, co oznacza, że ​​mogły nie być chronione przed chłodniejszymi nocami na zewnątrz.

Warto przeczytać!  Chłopaki, robicie to dla swojej kobiety? Laska zakłada koronkową perukę na głowę swojego chłopaka i taki jest rezultat!

Moc

Chociaż niektórzy twierdzą, że marihuana uprawiana na słońcu nie jest tak silna jak marihuana uprawiana w pomieszczeniach, nie jest to prawdą. Myśl stojąca za tym kłamstwem polega na tym, że wiatr, deszcz lub inne nieprzewidywalne warunki pogodowe mogą pokonać terpeny poza rośliną. Lub więcej terpenów jest podatnych na uszkodzenia podczas procesu zbioru i suszenia. Jednak wyniki testów wielokrotnie pokazują, że tak nie jest. Zamiast tego wydaje się, że marihuana uprawiana na słońcu jest nie do pobicia kannabinoid treść.

Smak

Wysoki jest nie tylko procent kannabinoidów, ale także bogata i zróżnicowana zawartość terpenów. Powodem tego jest to, że żadna ilość zaawansowanego technologicznie oświetlenia nie jest w stanie odtworzyć promieni słonecznych. Rośliny rozwijają się w swoim naturalnym środowisku, co oznacza naturalne cykle światła pod wpływem światła słonecznego. Cała ta zawartość terpenów oznacza niesamowitą głębię smaku i aromatu.

Spojrzenie na domowe pąki

uprawa konopi w pomieszczeniach

Co definiuje konopie domowe? Myślisz, że mógłbyś go dostrzec na półce w aptece?

Wygląd

Rośliny domowe są wychowywane od pierwszego dnia. Zawsze ma idealną temperaturę i nigdy nie ma nieprzewidywalnej pogody. Z tego powodu istnieją pewne wizualne wskazówki pozwalające zidentyfikować chwasty w pomieszczeniach. Po pierwsze, ma zwykle jaśniejszy kolor, od jasnego do jasnego zieleni. Jeśli rosną prawidłowo, pąki w pomieszczeniach są bardzo mroźne i pokryte trichomami. Mają tendencję do nabierania tego błyszczącego, krystalicznego połysku i są małe i zwarte w porównaniu do pąków wyhodowanych na słońcu.

Warto przeczytać!  Al B. Jasne! Aktualizuje fanów po niedawnym zagrożeniu zdrowotnym

Moc

Można by pomyśleć, że wszystkie te trichomy oznaczają bardzo wysoką moc. Teraz jest tam kilka pąków o wysokiej zawartości THC. Jednak żadna technologia oświetleniowa nie może zrobić tego, co naturalne światło słoneczne dla rozwoju pąków i włosków. To powiedziawszy, marihuana uprawiana w pomieszczeniach nadal będzie cię ćpać, ale może nie tak wysoko, jak marihuana rosnąca w słońcu.

Smak

Ponieważ trichomy są w dużej mierze nienaruszone podczas zbioru, marihuana w pomieszczeniach zwykle smakuje dość aromatycznie. Wszystkie te terpeny działają magicznie, aby zapewnić Ci pyszne i mocne wrażenia z palenia.

Konopie Light Dep: zalety i wady

Konopie uprawiane w pomieszczeniach

Co się dzieje, gdy uprawiasz chwast w szklarni i kontrolujesz jego cykl świetlny?

Wygląd

Lekkie zioło ma zwykle ciemniejszy kolor, jak konopie uprawiane na słońcu, ale zazwyczaj nie jest tak gęste. Ochrona szklarni oznacza, że ​​chwast nie musi uczyć się, jak przystosować się do życia na zewnątrz, więc generalnie nie jest tak gęsty. W rezultacie może wydawać się nieco zarośnięty, ale przy uprawie z należytą uwagą, lekki chwast wygląda bardzo podobnie do chwastu wyhodowanego na słońcu.

Moc

Light Dep Weed nadal działa z promieniami słonecznymi i wytwarza silne pąki. Ogólnie rzecz biorąc, moc i zawartość kannabinoidów będą się różnić w zależności od genetyki rośliny. Ogólnie rzecz biorąc, lekkie zioło może być tak samo silne jak zioło uprawiane na słońcu.

Warto przeczytać!  Gwiazda „Power Rangers” Jason David Frank nie żyje w wieku 49 lat

Smak

Podobnie jak moc, smak jest dość gwiezdny dla lekkiego dep. Brak wiatru lub deszczu, który mógłby przewrócić pąki, może oznaczać, że więcej terpenów zostanie zachowanych w cennych włoskach. Ale znowu, genetyka ma znaczenie, a niektóre szczepy są naturalnie bardziej mroźne niż inne.

konopie outdoorowe

Którą odmianę powinieneś kupić: uprawianą w słońcu, uprawianą w pomieszczeniach lub lekką odmianę Dep Weed?

Jeśli chodzi o ceny, marihuana do użytku w pomieszczeniach zwykle wiąże się z wyższą ceną ze względu na koszt produkcji. Light Dep Weed jest wyceniony na umiarkowaną cenę, ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Z drugiej strony chwasty uprawiane na słońcu to zazwyczaj najwyższa jakość w najlepszej cenie. Ponadto koszt produkcji jest znacznie niższy niż w przypadku lekkiej dep (która wymaga lekkiej dep tech, kosztów szklarni itp.) i oczywiście w pomieszczeniach. Dlaczego więc nie kupić najlepszych pąków w najlepszych cenach?

Robić zakupy w aptece, która koncentruje się wyłącznie na współpracy wyrośnięty na słońcu hodowcy, sprawdźcie Rozwiązujący. Jest to jedna przychodnia, której się poświęca pozyskiwania konopi który spełnia absolut najwyższe standardy dla metod uprawy na słońcu. Odwiedź je w Santa Rosa i Sewastopolu.

Więcej treści

RELACJE MIĘDZY BACKWOODS A HIP-HOPEM
TERPENY NA NIEPOKÓJ: 3 TERPY W KONOPACH O WŁAŚCIWOŚCIACH ŁAGODZĄCYCH STRES
RAPPER WEED: KTÓRZY RAPERZY MAJĄ NA RYNKU PRODUKTY Z KONOPI? KTO NAPRAWDĘ MA OGIEŃ?
18 FIRM, KTÓRE NIE BADAJĄ NARKOTYKÓW SWOICH PRACOWNIKÓW NA ZWALCZANIE
7 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH MARKETINGU KONOPI I CBD NA TIKTOK I INSTAGRAMIE

Tworzenie angażujących reklam muzycznych: ucz się od założyciela RMR, Mitcha Pfeifera

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KONOPI I MUZYKI MOŻESZ OBSERWOWAĆ SZANUJ MÓJ REGION NA FACEBOOKU I TWITTERZE.

PROSZĘ O WYPOWIEDZENIE HISTORII LUB RECENZJĘ TWOJEJ MARKI LUB PRODUKTÓW E-MAIL NAS.

Źródło