Posty na Spotify Instafest oszukują ludzi, aby uwierzyli, że są prawdziwymi ulotkami festiwalowymi

O ile nie jesteś obecnie aktywny w mediach społecznościowych, istnieje duża szansa, że ​​widziałeś co najmniej jeden post Instafest krążący po Internecie. Witryna, która łączy się z Twoim kontem Spotify, tworzy pozorowany skład festiwali na podstawie Twoich najlepszych artystów — od wszechczasów do ostatniego miesiąca. Jednak dla kilku użytkowników ich gusta muzyczne są po prostu zbyt dobre i przypadkowo oszukali innych, aby uwierzyli, że ich wymarzone składy są prawdziwe.

„Odkryłem, że te festiwale muzyczne są właśnie generowane przez oomfs, spotify, dlaczego sprawdziłem, jak kupić bilety…” użytkownik Twittera napisał w wirusowym poście, uzupełnionym o zdezorientowany moment GIF.

„Powinienem był wiedzieć, że summ się skończyło, kiedy Beyoncé i shygirl byli headlinerami” — odpowiedział.

Warto przeczytać!  Praktyki dla studentów szukających doświadczenia z mediami społecznościowymi, edycją wideo, podcastingiem, dziennikarstwem, SEO i copywritingiem

Inni, którzy napotkali składy z programu Instafest, byli tak zagubieni, że starsi artyści (lub ci, którzy już nie żyją) będą hologramami na udawanym festiwalu. „Pierwszy, który zobaczyłem, miał na sobie sok i byłem oszołomiony” – odpowiedziała jedna osoba. Każdy, w tym Michael Jackson, Mac Miller i Amy Winehouse, również został wyróżniony w tym szczególnym zamieszaniu koncertowym.

Robiłem to samo, dopóki nie zobaczyłem Amy Winehouse w składzie i musiałem coś wygooglować

— bwash (@h0rnypeach) 29 listopada 2022 r

Jason Isbell miał też kilka zabawnych tweetów na ten temat, z jednym z nich: „Cieszę się, że nie ogłaszam dzisiaj prawdziwego składu festiwalu”. Kontynuował: „Każdy powinien faktycznie spróbować zarezerwować te festiwale, a następnie zająć się wszystkimi skargami, gdy bilety kosztują 314 000 $ za sztukę”.

Warto przeczytać!  Nie mając tego: mężczyzna przyłapuje kogoś, kto próbuje ukraść katalizator z jego ciężarówki!

Cieszę się, że nie ogłaszam dzisiaj prawdziwego line-upu festiwalu

— Jason Isbell (@JasonIsbell) 28 listopada 2022 r

Każdy powinien faktycznie spróbować zarezerwować te festiwale, a następnie zająć się wszystkimi reklamacjami, gdy bilety kosztują 314 000 $ za sztukę

— Jason Isbell (@JasonIsbell) 28 listopada 2022 r

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć dodatkowe reakcje użytkowników mediów społecznościowych, którzy całkowicie zakochali się w fałszywych składach Instafest.

Dosłownie pomyślałem, dlaczego GLEE CAST jest główną gwiazdą

— isa_asi (@PalomaresIsaa) 29 listopada 2022 r

Niektórzy omówieni tutaj artyści to artyści Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.