Poznaj Raymonda T, jednego z mózgów muzyki

Zawsze chodzi o miłość do muzyki.

Niektórzy z czołowych współczesnych piosenkarzy i autorów piosenek lubią dzielić się tym, jak dorastali w otoczeniu tak wspaniałego brzmienia, co w zasadzie gwarantuje ich zaangażowanie w muzyczny biznes.

Historia Raymonda T jest trochę inna, ale zaczyna się od tych samych muzycznych korzeni. On również spędzał godziny na słuchaniu muzyki, ale okazało się, że jego umiejętności i pasja to granie na niej i rozmawianie o niej z ludźmi.

Dziś rodowity Kalifornijczyk można usłyszeć na żywo, gdzie jest osobowością medialną, DJ-em i gospodarzem podcastów. Spędza całe dnie – i niektóre noce – grając muzykę i rozmawiając z muzykami i innymi celebrytami o tym, czym się zajmują. Uwielbia każdą jego minutę.

Radio Raymond T stworzyło playlistę i kanał „Slaps and Nightcaps” w One Live, gdzie dzieli się ulubionymi „slappingowymi” klasykami hip hopu z lat 80. i 90. XX wieku. Prowadzi program Fresh Friday i prowadzi podcast „Chop Shop”.

Warto przeczytać!  NOWE WIDEO: Fivio Foreign feat. Tata, Jenn Carter i Kyle Richh – „Zauważ mnie”

„Przede wszystkim zawsze chodziło o moją MIŁOŚĆ do muzyki” – powiedział. „Jeśli chodzi o radio, dorastając słuchając wielkich, słuchanie tego głosu po drugiej stronie zawsze było inspirujące”.

Radio Raymond T próbował rapować i śpiewać we wczesnych latach, ale żaden talent nie zaszedł daleko. Ale znalezienie się po drugiej stronie mikrofonu i bycie tym, który rozmawia z ludźmi i wybiera melodie, zawsze było satysfakcjonujące.

Przed COVIDem udzielił kilku świetnych wywiadów i odwiedził wiele miejsc, aby podzielić się swoimi umiejętnościami.

Ale kiedy wybuchła pandemia, zasady się zmieniły i nie mógł już wychodzić i rozmawiać z ludźmi na imprezach społecznościowych.

Mógł jednak zaprosić do rozmowy każdego, nawet jeśli gość znajdował się daleko od Radia Raymond T czy studia.

Warto przeczytać!  Kolumbijski sędzia zawieszony za stawienie się na Zoom Call Pół Nekkid… Palenie w łóżku!

Ponieważ wielu niesamowitych artystów również utknęło w domu i chciało porozmawiać, ta sytuacja faktycznie rozszerzyła jego listę potencjalnych gości.

„COVID zdecydowanie trochę skomplikował sprawę” – powiedział. „Wstrzymało to wydarzenia, ale jednocześnie, przy tak wielu występach w domu, nasza platforma na żywo była w stanie zabłysnąć trochę bardziej”.

Chociaż wirtualne wywiady zaczynały się trochę niezręcznie, Radio Raymond T szybko znalazło swój rytm i teraz uwielbia rozmawiać z niemal każdym.

„Energia jest trochę inna, gdy nie jesteś w tym samym pokoju z ludźmi, z którymi rozmawiasz” – powiedział. „Jako DJ, COVID wstrzymał imprezy „na zewnątrz”, ale te imprezy zaczynają wracać”.

Przez lata udzielał niesamowitych wywiadów, w tym Big Daddy Kane i DMC. Uwielbiał rozmawiać z Erikiem Bellingerem, którego nazywa jednym ze swoich ulubionych ludzi wszechczasów, lubił też odwiedzać Kid Capri, kolejną gwiazdę, która zaczynała jako DJ i od tego czasu stała się większa.

Warto przeczytać!  IIAMNKOSIX porzuca hymn palaczy stulecia w nowym falistym teledysku do Sprinkle Dat (Ooo Lala)

Teraz, gdy wszystko się otwiera, Radio Raymond T planuje przyszłe projekty, w tym koncerty, a może nawet większe festiwale muzyczne. Chce dawać coś od siebie, chce dzielić się muzyką ze światem i inspirować innych.

„Zawsze czuję, że jestem w błogosławionej przestrzeni, która pozwala mi na co dzień robić to, co kocham i dzielić się moją miłością do muzyki ze światem” – powiedział.

Aby dowiedzieć się więcej, śledź go @radioraymondt

© 2022 Logan. Wszelkie prawa zastrzeżone.