Poznaj wschodzącego artystę z Harlemu, Hendricka Douglassa

Urodzony w Harlemie talent, Hendrick Douglass, doskonali swoje umiejętności w mekce hip-hopu! Najnowsze wydawnictwo Hendricksa, HD Three, zawiera siedem gorących singli, które zagłębiają się w jego przeszłość i życie osobiste. Czyniąc to, obnaża swoje surowe doświadczenia życiowe, narażając swoich słuchaczy na publiczną bezbronność.

Hendrick nadal doskonali swoje rzemiosło i rozwija swoje brzmienie, jednocześnie eksplorując swój kunszt i stawiając wszystko na jednej linii ze swoim liryzmem. Pionierski artysta niedawno wyszedł poza swoją strefę komfortu, eksperymentując z nowymi gatunkami, takimi jak Country i R&B. Te nowe elementy pozwalają mu przejść do bardziej melodyjnego brzmienia, które okazało się bardzo terapeutyczne.

Fani znają nowojorczyka jako wszechstronnego muzyka, który wspinał się po szczeblach kariery, by osiągnąć muzyczną wielkość. Najnowsza propozycja Hendricksa stanowi żywą ilustrację jego kunsztu i zgiełku Harlemu jako artysty, autora tekstów i producenta, który urodził się w mekce muzyki i mody. Po zmianie marki ze Stone Cruz na Hendricka Douglassa, ten uzdolniony muzycznie muzyk zadebiutował w styczniu 2019 roku swoim debiutanckim singlem „No More”. HD nadal jest siłą, z którą należy się liczyć jako rzecznik „Depresja stworzyła mój sukces”, ponieważ nadal zamienia ból w pasję!

Warto przeczytać!  Wyczyn Pharrella Williamsa. 21 Savage & Tyler, The Creator – „Wypłata gotówki” [Video]

Dzięki muzycznej inspiracji i wpływom zaczerpniętym między innymi z Panic @ The Disco, Nasa, Kid Kudi, Kanye Westa i Brenta Faiyaza, łatwo zrozumieć, dlaczego muzyki HD nie można sklasyfikować. Muzykę Hendricka Douglassa można znaleźć w różnych gatunkach, w tym Pop, R&B, Blues i Alternative. Jego muzyka jest klimatyczna i enigmatyczna. Jego fani opisują go jako pioniera, który tworzy „dobrą muzykę”. To, co odróżnia go od innych artystów, to jego umiejętność nie tylko mieszania gatunków, ale także całkowitego zanurzenia się w innych gatunkach. Wszystko to przy zachowaniu spójności z resztą jego muzycznego katalogu. W rezultacie Hendricks nadal tworzy niezmiennie wysoką jakość muzyki.

Utrzymując tempo, HD ujawnia swój kolejny modny utwór zatytułowany „If You Know You Know (I.YK.YK)”. Nowa część pojawia się po uroczystościach wypełnionych jedzeniem wraz z jego najnowszą częścią w Czarny piątek. Nie wierzysz mi? Bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej wiadomości, muzyki i aktualizacji od Hendricka Douglassa. Ponadto pamiętaj, aby nacisnąć przycisk odtwarzania „Jeśli wiesz, że wiesz (I.YK.YK)”. Na koniec daj nam znać, co myślisz tutaj w Hip Hop od 1987 roku!

Warto przeczytać!  Shepherd dołącza do Ace Hooda w trasie „Protect Your Energy Tour”

© 2022, alana. Wszelkie prawa zastrzeżone.