Premiera: Świąteczny singiel Resse P „Rum Chata” ożywia świąteczną atmosferę

Wschodząca artystka hip-hopowa Resse P wita sezon świąteczny swoim siódmym singlem „Rum Chata”. Mieszając funkowe jingle z rapowymi bitami, mieszkaniec Chicago udaje się dostarczyć najlepszy utwór na Boże Narodzenie, który zawiera przytulny teledysk wyreżyserowany przez EXQLUSIVE.

Resse P opowiada o tym, co zainspirowało ją do napisania piosenki o słynnym likierze z Wisconsin: „Wpadłam na ten pomysł w okresie świątecznym, ponieważ uwielbiam RumChata i ajerkoniak. Mój producent jest niezwykle kreatywny w swoich melodiach, więc kiedy usłyszałem bit, po prostu rozbrzmiała melodia „Rum Chata”. Wiedząc, jak duże mogą być świąteczne jingle, kiedy otrzymałem świetne opinie, zainspirowałem się do dalszego pisania tego, co jest dzisiaj”.

Oprawa wizualna „Rum Chaty” została nakręcona przy minimalnych nakładach. Raper ujawnia, że ​​zespół składał się z dwóch kamerzystów i asystenta Resse P. „To wcale nie była duża produkcja. To tylko grono mojej rodziny i przyjaciół, którym spodobał się ten pomysł i przyszli po darmowe jedzenie i wsparcie mojej wizji”.

Warto przeczytać!  Słynny Cadillac DeVille Snoop Dogga z 1996 roku „Snoop DeVille” jest dostępny do kupienia dzięki super fanowi

Pomimo tego, że nie jest osobą świąteczną, Resse P lubi Boże Narodzenie, ponieważ zbliża ludzi: „Zawsze mieszkałem z dala od rodziny, a Boże Narodzenie daje mi szansę powrotu do domu, spędzenia z nimi czasu i zebrania się przy jednym stole . Zwłaszcza jako dziecko, wszyscy chodziliśmy na święta do domu mojego wujka i otwieraliśmy prezenty”.

Jeśli szukasz wschodzących zespołów hip-hopowych w Chicago, możesz wybierać spośród wielu artystów. To miasto jest pełne talentów, a ciężka praca to jedyny sposób, w jaki możesz się wyróżnić. Resse P to zdecydowanie produkt, na który należy uważać!

Po wydaniu „Chanel”, które spotkało się z dużym uznaniem publiczności dzięki nawiązaniu do popularnej piosenki GloRilla „FNF”, Resse P planuje udostępnić znacznie więcej singli w nadchodzących miesiącach. Ponieważ „Rum Chata” ukazał się już w samą porę na okres świąteczny, raperka skupiła się na nagrodzie, a fani nie mogą się doczekać, aby posłuchać więcej jej muzyki.

Warto przeczytać!  Ta rodzina opublikowała jeden z najgorszych prezentów na Święto Dziękczynienia! „Majonez to nie przyprawa”

Obejrzyj oficjalny teledysk do „Rum Chata” tutaj:

Posłuchaj „Rum Chaty” na Spotify: