PRODUCENT I DJ CLMD AKA MARTIN DANIELLE WSPÓŁPRACUJE Z RAT CITY NAD „PABLO ESCOBAR”

PRODUCENT I DJ CLMD AKA MARTIN DANIELLE WSPÓŁPRACUJE Z RAT CITY NAD „PABLO ESCOBAR”

Wcześniej tej jesieni widzieliśmy, jak Martin Danielle powraca do swoich korzeni, eksplorując klasyczne klubowe brzmienie ze świeżej perspektywy. Po dziesięciu latach jako CLMD i wydaniu „Feel It Coming In” rozpoczął nowy projekt, wolny od zasad i kompromisów. Teraz powraca z wydaniem „Pablo Escobar” – wesołej piosenki, która z pewnością poruszy Twoje stopy i doda pewności siebie na parkiecie.

„Czasami chcesz po prostu poczuć się jak Pablo! Razem z Rat City stworzyłem ten klubowy romans dla każdego, kto chce zwiększyć swoją pewność siebie na parkiecie. Jest surowy i zabawny i ma sprawić, że będziesz chciał się wyluzować” – mówi CLMD o utworze.

Warto przeczytać!  Lil Fizz znów zyskuje na popularności ze wszystkich złych powodów

Dzięki setkom milionów strumieni Spotify i wyświetleń w YouTube, CLMD zbudował duży repertuar z całkiem długą listą zasług. CLMD zwrócił na siebie uwagę swoim singlem „Stockholm Syndrome”, który w Norwegii pokrył się 6-krotną platyną. Jego późniejsza współpraca z Tungevaag, „DANCE”, zgromadziła 110 milionów streamów z ponad 200 dniami w Top 50 w Norwegii i mocnymi pozycjami szczytowymi w Skandynawii; top 10 w Norwegii, top 30 w Szwecji i top 100 w Danii i Finlandii. W swojej karierze CLMD współpracował z wieloma różnymi artystami, takimi jak Justine Skye, Astrid S i Ingrid Helene Haavik (z Highasakite), a także wykonał oficjalne remiksy dla Bruno Marsa, Estelle i Arty, by wymienić tylko kilku. Poza osiągnięciami muzycznymi CLMD jest pierwszym w historii światowym mentorem niebędącym wokalistą, który był mentorem w przebojowym programie telewizyjnym The Voice. Mając na celu wzmocnienie pozycji muzyków, tworząc bramę do muzycznej przestrzeni NFT i WEB3-CLMD, założył również Centaurify. muzyczny rynek NFT z rozwiązaniem biletowym NFT i pełnowymiarową agencją NFT.

Warto przeczytać!  Jeden z największych krytyków „Woke” został zmuszony do zdefiniowania, co właściwie oznacza to słowo — oto, co zostało powiedziane

Źródło