Przyszłość mówi, że młodzi ludzie nie powinni go podziwiać: „Muszę być naczyniem tego, czego nie robić”

Cóż, przynajmniej jest w tym szczery.

W niedawnym wywiadzie dla Billboard Future mówił o ojcostwie, swojej karierze i wpływie, jaki wywarł na muzykę i kulturę. Jest świadomy, że jest chłopcem z plakatu toksyczności, ale chce powiedzieć tym, którzy go podziwiają, że nie jest wzorem do naśladowania i powinien starać się nie być taki jak on.

„To gówno jest trudne, bracie. Myślę, że muszę być naczyniem tego, czego nie robić” – powiedział Future. „W niektórych sprawach muszę być lekcją tego, co robić. Myślę więc, że żyjesz i uczysz się przeze mnie, a jeśli mam być tą ofiarą, to chyba tak”.

“[I want] żeby ktoś żył lepiej ode mnie. Chcę, żeby inny artysta przyszedł za mną i zrobił [what I’m doing] nawet lepiej niż ja to robię. [I would want to] zmienić złe rzeczy, które mogą we mnie widzieć i uczynić je lepszymi. Tego pragnę bardziej niż czegokolwiek innego”.

Warto przeczytać!  Armani Caesar dał jej wyprodukowaną przez Beatking Banger „Sike” test klubu ze striptizem i mówi nam, dlaczego striptizerki robią najlepsze A&R

Future kontynuował, mówiąc: „Gdybym był wzorem do naśladowania, nie chciałbym, żeby robili dokładnie to samo, co ja, ponieważ to gówno, które robię, nie ma sobie równych. Możesz wziąć pewne rzeczy o mnie i możesz to wykorzystać, aby pomóc sobie manewrować w życiu, aby pomóc w rozwoju i wzniesieniu. Ale używanie wszystkiego, co robię — lub po prostu podążanie za każdym krokiem — będzie trudne, ponieważ myślę, że nie jestem jednym z nich”.

W innym miejscu w wywiadzie Future wyraził chęć zawarcia małżeństwa, odwieszając na dobre ręcznik toksyczności.

„Gdybym był żonaty, w domu z dziećmi, człowieku, byłoby zupełnie inaczej. To jest życie, którym nigdy nie żyłem. To coś, o czym marzysz – powiedział. „To jedno z moich marzeń. Dla innych jest to łatwe, ale dla mnie to po prostu jak, człowieku, ten styl życia gwiazdy rocka, nie żeluje dobrze.

Warto przeczytać!  Mary J. Blige wydaje swoją debiutancką książkę dla dzieci „Mary Can!”

Kontynuował, mówiąc: „Nawet jeśli chodzi o tworzenie muzyki, czuję, że coś tracę, jeśli nie tworzę muzyki w określony sposób. Naprawdę poświęciłem całe swoje życie moim fanom. Poświęciłem całe swoje życie muzyce. Wszystko, co kocham, wszystko, co mam, umieszczam w muzyce. A wynik nie został jeszcze ustalony, do dziś”.