Pusha T o podprogowych dysputach Drake’a: „Kocham to”

#image_title

Minęły cztery długie lata, odkąd wybuchowa waśń między Pushą T a Drakiem rozprzestrzeniła się w Internecie. W ciągu kilku dni obaj raperzy rzucili się na siebie za pomocą dissów, chociaż „The Story Of Adidon” Pusha był naprawdę gwoździem do trumny. Były prezes GOOD Music odsłonił życie rodzinne Drake’a, sfotografował swojego inżyniera i wykorzystał zdjęcie rapera w Blackface na okładce. Jednak Drake zdecydował się wycofać z feudu, zanim odpowiedział na nagranie.

W niedawnym wywiadzie dla XXL, Pusha T zastanawiał się nad waśnią i tym, jak sprawy potoczyły się po latach. Chociaż nie słyszymy często, jak Drake mówi o Pushie, kanadyjski raper podprogowo rzuca kilka strzałów w swojego nemezis. Jednak Push wcale się tym nie przejmuje.

Warto przeczytać!  Ashanti twierdzi, że drapieżny producent zażądał seksu

ATLANTA, GEORGIA — 2 grudnia: Pusha T bierze udział w programie TV One Urban One Honors w The Eastern 2 grudnia 2022 r. w Atlancie w stanie Georgia. (Zdjęcie: Aaron J. Thornton/Getty Images dla Urban One Honors)

„Za każdym razem, gdy słyszę przekaz podprogowy w jednej z jego piosenek, po prostu wiem, jak głęboko go to boli” – powiedział raper. – Ponieważ minęły już cztery lata. I wciąż o tym rozmawiamy. On jest. Ja nie. Jestem cool. Ale za każdym razem, gdy jest to przekaz podprogowy, mówię: Tak. Płonie, wciąż płonie. Daje mi znać. Kocham to.”

Z drugiej strony Push wyjaśnił, że nie sądzi, aby Drake kiedykolwiek w przyszłości wypuścił przeciwko niemu utwór diss. Widząc, jak Drake przeszedł przez J. Prince’a i kilka innych imprez, zanim zdecydował się nie wydać utworu diss „kończącego karierę”, Pusha T powiedział, że „nie jest już zainteresowany”.

Warto przeczytać!  PinkPantheress wydaje nowy singiel „Boy's A Liar”

„Powinniśmy zobaczyć. Nie wiem, co zrobi – powiedział. „W tym momencie jest to sprzeczne. Czy wyskoczy przez okno? I on chce powiedzieć, że posunąłem się za daleko? Potem powie ludziom. Powiedz etykiecie. Powiedz J Prince’owi. Mój Boże. To jest dużo. Biorąc to wszystko pod uwagę, wygląda na to, że nie jestem już zainteresowany. Po prostu nie jestem.

W innym miejscu w wywiadzie Pusha T ujawnił, że pracuje nad nowym albumem.

[Via]