QuadWoofer publikuje mocny utwór Fedd The God „3D” z Wizem Khalifą

#image_title

QuadWoofer, znany również jako Quadwoofer Bangz, to wschodzący, rozpalony do czerwoności producent, który zrobił furorę w 2022 roku dzięki swojej produkcji wykonawczej na najnowszej kompilacji Taylor Gang, G Rage. Następnie wykorzystuje ten moment, ponownie spotykając się z Taylor Gang w nowym utworze, który powstał we współpracy z Feddem The God, Wizem Khalifą i Chevy Woodsem, zatytułowanym „3D”. Piosenka wyprodukowana przez QuadWoofer pojawia się w nowym projekcie Fedd The God 3Peat.

Podczas gdy Wiz, Fedd i Chevy uderzają w twarde drewno z najważniejszymi rymami, QuadWoofer kontroluje podłogę za pomocą trippy, mocno odbijającego basu. Rodzice muzyków, hipnotyzujący dźwięk QuadWoofer jest wypełniony imponującym katalogiem głośnych płyt.

Wraz z wizualizatorem dla nowych fanów, „3D” jest doskonałym wprowadzeniem do nowego dźwięku QuadWoofera. Wiz Khalifa i Chevy Woods pojawiają się w nowym projekcie Fedda, którego producentem jest QuadWoofer. Projekt jest już dostępny za pośrednictwem Taylor Gang Ent., LLC. Po transmisji kontynuuj śledzenie podróży QuadWoofera w mediach społecznościowych.

Warto przeczytać!  Kanye West mówi Alexowi Jonesowi, że „widzi dobre rzeczy w Hitlerze”

Najnowsza kompilacja Taylor Gang zawierała utwory Lil Uzi Vert, Ty Dolla $ign i nie tylko. Kliknij tutaj, aby sprawdzić cały katalog QuadWoofer.

© 2022, Bryson “Boom” Paul. Wszelkie prawa zastrzeżone.