Quentin Miller mówi, że Big Sean, który nie dał mu kredytu na pisanie, złamał mu serce

#image_title

Niesławny „ghostwriter” Quentin Miller znów pojawia się w wiadomościach. Pochodzący z Atlanty najbardziej znany z pisania barów dla Drake’a zwrócił teraz swoją uwagę na Big Seana.

Reklama

Quentin Miller udzielił wywiadu VladTV. Podczas rozmowy Miller przypomniał sobie swoje doświadczenia ze współpracy z Big Seanem w czasie sesji nagraniowych do EP-ki What You Expect z 2021 roku.

„Big Sean – to naprawdę złamało mi serce”, powiedział Quentin Miller, zanim omówił, jak poznał Seana, kiedy wychowany w Detroit raper współpracował z Drake’em przy ich singlu „Blessings” z albumu Dark Sky Paradise.

Miller stwierdził również: „Kiedy zaczynam pracować z Seanem nad tym ostatnim projektem, What You Expect with Hit-Boy, jestem częścią trzech piosenek. Jest tam tylko sześć utworów. Codziennie piszemy i rozmawiamy. Podjeżdżam do łóżeczka Seana mniej więcej co drugi dzień.

Warto przeczytać!  Mega-cut wideo Beyoncé „Break My Soul” jest hołdem dla Bey-Hive za ich zaciekłe wsparcie

Według Quentina Millera, jego związek z Big Seanem zakończył się, gdy były protegowany Kanye Westa go zobaczył. Miller twierdził również, że Sean planował porzucić What You Expect, nawet nie informując go o wydaniu projektu.

Obraz

„Może na tydzień przed wydaniem albumu [Big Sean’s] po prostu w ogóle mi nie odpowiada” – zapewnił Miller. „Potem, podobnie jak tydzień wcześniej, jestem w studiu z Hit-Boyem. Po prostu przypadkowo słyszę w rozmowie z Hitem: „Tak, album ukaże się w przyszłym tygodniu”. Mówię: „Czekaj, co?” Nawet nie wiedziałem”.

Big Sean współpracował z producentem Hit-Boyem przy What You Expect. Nazwisko Quentina Millera jest obecnie wymieniane jako kompozytor/autor tekstów utworów What You Expect „Chaos” i „Offense”. Jednak Miller utrzymuje, że początkowo nie otrzymał oficjalnego potwierdzenia za swój wkład w projekt Seana.

Warto przeczytać!  Artysta VX przygotowuje się do wydania kolejnego singla VX przygotowuje się do zostania jednym z czołowych artystów muzycznych.

„Potem wychodzi s###. Nadal nie podpisujemy dokumentów ani nic. Mojego nazwiska nie było w napisach końcowych. Nie było tego w napisach przez pierwsze trzy miesiące” – powiedział Quentin Miller. „Wysadzam ich w powietrze w stylu:„ Yo, co słychać? Nie wiedziałem, że robimy Ghostwritera, bo gdyby tak było, poprosiłbym o trochę gotówki.

Miller powiedział dalej, że musiał walczyć o to, by jego nazwisko znalazło się w napisach końcowych. Członek WDNG Crshrs również ujawnił: „Ta sytuacja naprawdę boli. To było jak: „Cholera, to wszyscy. To już koniec.’ Ten naprawdę mnie rozczarował, ponieważ myślałem, że koleś jest solidny.

Źródło