Rankingi są w: Uncle Arnie’s ma 7 z 10 najlepszych napojów w Kalifornii

Uncle Arnie’s, popularna marka napojów konopnych, osiągnęła znaczący kamień milowy na rynku kalifornijskim. Według najnowszego raportu narzędzia Headset’s Industry Reporting Tool, Uncle Arnie’s zajął 7 z 10 najlepszych miejsc w najlepiej sprzedających się napojach konopnych w Kalifornii. Ten imponujący wyczyn umacnia pozycję Arniego jako najlepiej sprzedającego się napoju konopnego w stanie!

Osiągnięcie to jest świadectwem ciężkiej pracy i poświęcenia zespołu wujka Arniego, a także popularności produktów marki wśród kalifornijskich konsumentów. Dyrektor generalny firmy, Theo Terris, powiedział w niedawnym wywiadzie: „Koncentrowaliśmy się na dostarczaniu dawek, smaków, a teraz funkcji, o które proszą nasi klienci, a nasze zastrzyki z kofeiną i CBN THC naprawdę się rozwijają”.

napój konopny wujka Arniego

Wujka Arniego wyraźnie osiągnął ten cel na rynku kalifornijskim, sprzedając obecnie do 40% kalifornijskich aptek i już posiada najlepiej sprzedające się produkty we wszystkich branżach z możliwością dalszego rozwoju. Odpowiadają one obecnie za 1 na 5 napojów sprzedawanych w stanie, z ponad 1 milionem sprzedanych sztuk od ich wprowadzenia na rynek w 2020 roku.

najlepiej sprzedające się napoje z konopi indyjskich w Kalifornii

Źródło z raportu Headset.io Cannabis Beverage Industry Report

Raport pokazuje, że Iced Tea Lemonade (100 mg THC, 8 uncji) marki zajmuje pierwsze miejsce, tuż za nią uplasował się napój ananasowy (100 mg THC, 8 uncji) i sok jabłkowy (100 mg THC, 8 uncji). Pierwszą czwórkę zamyka marka Sweet Peach Iced Tea Shot (100 mg, 2 uncje), co pokazuje, że oryginalne shoty wujka Arniego o pojemności 8 uncji wciąż cieszą się popularnością wśród konsumentów, a ich nowe shoty o pojemności 2 uncji zajmują drugie miejsce.

Warto przeczytać!  Truth Hurtz: Tory Lanez uznany za winnego zastrzelenia Meg Thee Stallion, Misogynoir Twitter trzyma L

napoje ziołowe wujka Arniego

Co ciekawe, Uncle Arnie’s ma również dwóch nowicjuszy w pierwszej dziesiątce rankingu z ich funkcjonalnymi strzałami o wadze 2 uncji. Ich Blueberry Nite Cap Shot z CBN (5 mg CBN, 100 mg THC) i Sunrise Orange Shot z kofeiną (150 mg kofeiny, 100 mg THC) znajdują się w pierwszej dziesiątce, co pokazuje zdolność marki do wprowadzania innowacji i przemawiania do szerszego grona konsumentów.

Na koniec chcieliśmy podkreślić (ponieważ nie widać tego na powyższym wykresie zestawów słuchawkowych), że w pierwszej dziesiątce rankingu pozostała jeszcze tylko jedna marka; KEEF, dobrze znany napój gazowany z konopi indyjskich, sprzedaje się za nieco mniej niż napój wuja Arniego. Jednak zawiera tylko 10 mg THC, czyli 10% ilości THC w porównaniu z napojem Arnie’s. Nic dziwnego, że wygrywają w kategorii napojów. Dzisiejszy konsument wyraźnie szuka napojów o dużej dawce.

wujek arnies napoje z konopi indyjskich

Co dalej z wujkiem Arniem?

Uncle Arnie’s oferuje wyjątkową okazję inwestycyjną dla tych, którzy chcą wejść na parter szybko rozwijającej się marki napojów konopnych. Jako jeden z 10 największych SKU napojów konopnych w Kalifornii i z ponad milionem butelek sprzedanych w styczniu 2023 r., ugruntował swoją pozycję głównego gracza w branży.

Warto przeczytać!  Seth Rogen trolluje Kim Kardashian na „Women In Entertainment Breakfast”

To fantastyczna okazja, aby zająć się tworzeniem przestrzeni napojów konopnych z firmą, która ma udokumentowane sukcesy. Dzięki silnemu zespołowi, zaangażowaniu w rozwój, innowacyjność i zgodność oraz jasnej wizji na przyszłość Uncle Arnie’s ma dobrą pozycję, aby pozostać głównym graczem w branży konopi indyjskich przez wiele lat.

Z potencjałem do przejęć i wyjść w przyszłości, inwestowanie w Uncle Arnie’s oferuje inwestorom wyjątkową okazję do zdobycia kawałka legalnej firmy konopnej z dużym zyskiem i nie będącej przedmiotem publicznego obrotu.

Możesz zarejestrować się, aby dowiedzieć się więcej o ich inwestycji na UncleArniesInvestor.com lub odwiedzić ich stronę SeedInvest, aby zainwestować.

Runda inwestycyjna zakończy się 27 stycznia.

zainwestować w wujka Arniego

Oczywiste jest, że Uncle Arnie’s ugruntował swoją pozycję lidera na rynku napojów z konopi indyjskich, koncentrując się na rozwoju produktów i innowacjach, a także silnej strategii dystrybucji. Dzięki swojemu sztandarowemu produktowi, 8-uncjowemu napojowi z konopi indyjskich o dużej dawce, oraz niedawnej premierze Uncle Arnie’s Shots, firma była w stanie wygenerować znaczne przychody i przyciągnąć lojalną bazę klientów.

Warto przeczytać!  Domniemany zabójca Takeoff został aresztowany w Houston

Firma aktywnie rozwija się również na nowych rynkach i opracowuje nowe produkty, aby stać się napojem konopnym nr 1 w Stanach Zjednoczonych. Wraz z rosnącą akceptacją alternatywnych metod konsumpcji konopi, przyszłość Uncle Arnie’s rysuje się w jasnych barwach, ponieważ kontynuują innowacje i rozwijają się na rynku.

Możesz zarejestrować się, aby dowiedzieć się więcej o ich inwestycji na UncleArniesInvestor.com lub odwiedzić ich stronę SeedInvest, aby zainwestować.

ZASTRZEŻENIE
Zastrzeżenie Reg CF: Uncle Arnie’s oferuje papiery wartościowe zgodnie z rozporządzeniem CF i zasadą 506(c) rozporządzenia D za pośrednictwem SI Securities, LLC („SI Securities”). Spółka złożyła Formularz C w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd w związku ze swoją ofertą, którego kopię można uzyskać pod adresem: https://www.seedinvest.com/uncle.arnies

Więcej treści

RELACJE MIĘDZY BACKWOODS A HIP-HOPEM
TERPENY NA NIEPOKÓJ: 3 TERPY W KONOPACH O WŁAŚCIWOŚCIACH ŁAGODZĄCYCH STRES
RAPPER WEED: KTÓRZY RAPERZY MAJĄ NA RYNKU PRODUKTY Z KONOPI? KTO NAPRAWDĘ MA OGIEŃ?
18 FIRM, KTÓRE NIE BADAJĄ NARKOTYKÓW SWOICH PRACOWNIKÓW NA ZWALCZANIE
7 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH MARKETINGU KONOPI I CBD NA TIKTOK I INSTAGRAMIE

Tworzenie angażujących reklam muzycznych: ucz się od założyciela RMR, Mitcha Pfeifera

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KONOPI I MUZYKI MOŻESZ OBSERWOWAĆ SZANUJ MÓJ REGION NA FACEBOOKU I TWITTERZE.

PROSZĘ O WYPOWIEDZENIE HISTORII LUB RECENZJĘ TWOJEJ MARKI LUB PRODUKTÓW E-MAIL NAS.

Źródło