Raper Big Scarr z Memphis podobno nie żyje

#image_title


@dlchandler123

DL Chandler jest weteranem pisarskiej sceny waszyngtońskiego metra, pracującym jako dziennikarz, reporter i krytyk kultury. Początkowo jako freelancing w iOne Digital w 2010 roku, oficjalnie dołączył do zespołu iOne w 2017 roku, gdzie obecnie pracuje jako starszy redaktor dla Cassius Life i Hip-Hop Wired. DL obejmuje różnorodne tematy, w tym najświeższe wiadomości, politykę, muzykę i kulturę hip-hopową, modę i historię Czarnych. Obecnie kieruje kolumną SPIRIT.ED dla Cassius Life, która koncentruje się na napojach dla dorosłych i ich historii. DL pracował w przeszłości dla MTV News, Billboard i kilku innych publikacji. Jego pierwszy wielki przełom w dziennikarstwie nastąpił wraz z nieistniejącym już Politically Black w 1999 r., pierwszym w kraju czarnym portalem informacyjnym o polityce. DL jest rodowitym mieszkańcem Waszyngtonu i mieszka w rejonie Wielkiego Waszyngtonu.

Warto przeczytać!  Akon broni prawa Kanye Westa do posiadania opinii

Obserwuj @dlchandler123

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Gorące przyjęcie urodzinowe 107,9 25

Wielka bliznaraper związany z potentatem z Atlanty, Gucci Mane i krewny Puchatka Shiesty’ego, podobno zmarł. Gucci Mane udostępnił post w mediach społecznościowych na cześć sygnatariusza swojej wytwórni, który zawierał trzy zdjęcia młodego artysty.

Big Scarr, prawdziwe nazwisko Alexander Woods, podpisał kontrakt z 1017 Records Gucci Mane i był kuzynem kolegi z wytwórni, Puchatka Shiesty’ego.

„To boli, tęsknię za tobą” – napisał Gucci w krótkim podpisie posta na Instagramie.

Big Scarr nie wydał porządnego debiutanckiego albumu studyjnego, ale był znaczącym elementem kilku projektów 1017 Records, pojawiając się na trzech kompilacjach tylko w tym roku.

Pochodzący z Memphis w stanie Tennessee wydał swój debiutancki mixtape, Big Grim Reaper, w 2021 roku, na którym znajduje się wyróżniający się utwór „SoIcyBoyz 3” z udziałem wspomnianego wcześniej Pooh Shiesty i Gucci Mane wraz z kolegą z wytwórni Foogiano oraz produkcją Taya Keitha.

Warto przeczytać!  Styles P i Jadakiss Rip Irving Plaza na koncercie „Back To Back”.

Według Instagrama, Scarr miał dołączyć do innego rapera z Memphis, Key Glocka, podczas przyszłorocznej trasy Glockoma Tour.

Big Scarr miał 22 lata. Nie podano przyczyny śmierci.

Zdjęcie: Paras Griffin/Getty

Źródło