Raperzy świętują Boże Narodzenie w 2022 roku, oferując skandaliczne prezenty – ale rodzina jest najważniejsza!

#image_title

„Był dzień Bożego Narodzenia i wielu raperów było podekscytowanych prezentami, które otrzymali w mediach społecznościowych.

Reklama

Cardi B pokazała swoje liczne choinki z górą prezentów pod spodem. Ale prezentem, który zdawała się kochać najbardziej w tym roku, był dar rodziny. Gwiazda rapu opublikowała zdjęcia swojego męża, Offseta, spędzającego czas ze swoimi dziećmi i dwójką dzieci, które dzielą razem, Kulture i Waveset.

„Pomyślisz, że im będą starsze, tym łatwiej będzie im zrobić te zdjęcia!

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cardi B (@iamcardib)

Gucci Mane zdołał wprowadzić się w świąteczny nastrój pomimo niedawnej śmierci swojego przyjaciela i artysty 1017, Big Scarr. Raper z Atlanty miał dwie wyjątkowe okazje, które sprawiły mu radość. 23 grudnia świętował urodziny swojego syna Ice Davisa wraz z żoną Keyshią Ka’oir Davis.

W Boże Narodzenie Gucci, kołysząc swoją piżamą „Ice Dad” i Keyshia byli podekscytowani, mogąc pochwalić się drogim zestawem upominkowym, który mu kupiła: masywnym diamentowym naszyjnikiem z bagietkami i zaokrąglonymi diamentami oraz pasującą bransoletką. Jednak najlepszym prezentem jest bez wątpienia nowe dziecko, którego para się spodziewa.

Warto przeczytać!  Gucci Mane ft. Offset, Sett, Mac Critter & KATO2X – Met Gala (remiks)

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gucci Mane (@laflare1017)

Latto, również bożonarodzeniowe dziecko, wyruszyła z gorącą sesją zdjęciową, aby uczcić swoje urodziny w jedną z najzimniejszych zim w historii. Raperka „Big Energy”, urodzona 22 grudnia, również świętowała swoje urodziny i Boże Narodzenie kameralną kolacją z kilkoma bliskimi przyjaciółmi.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez BIG LATTO🎰 (@latto777)

Snoop Dogg zamieścił zdjęcie przedstawiające siebie jako Świętego Mikołaja, siedzącego pod drzewem ze swoim wnuczkiem CC, podczas gdy DaBaby, raper Charlotte z Karoliny Północnej, zorganizował epicką sesję zdjęciową z trójką swoich dzieci:

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KIRK (@dababy)

Gorąca nowa raperka, GloRilla, była zachwycona, że ​​otrzymała swój nowy, masywny, niestandardowy, wyszlifowany „Glo in the dark Glorilla charm” dzięki dziełu sławnego jubilera z Houston, Jimmiego Boi Phana. „Dobrze nam się razem pracowało i wyszło ŚWIETNIE!” GloRilla napisała.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez GloRilla 🦍 (@glorillapimp)

GloRilla poczuła się również zainspirowana świątecznym duchem, aby oddać się po tak przełomowym roku, dzięki swojej piosence „FNF (Let’s Go)”, która przyniosła jej nowy kontrakt z wytwórnią CMG Yo Gottiego i doprowadziła do kolejnego przeboju „Tomorrow ”, z udziałem Cardi B.

Warto przeczytać!  Lubieżny teledysk Lucky'ego Daye'a do „F*ckin' Sound” wykorzystuje święte miejsce do kochania się

„Błogosławieni ludzie Błogosławieni ludzie ✅ Rozdaję 500 $ 5 rodzinom na Boże Narodzenie 💕” – powiedział raper. Dotrzymała słowa i wybrała pięciu zwycięzców wylosowanych z jej stron na Instagramie i Facebooku.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez GloRilla 🦍 (@glorillapimp)

Iggy Azalea również miała wspaniałe święta. Pokazała prezenty, które ona i jej tatuś Playboi Carti kupili swojemu małemu pakietowi radości, Onyx. „My Big Boy” Iggy Azalea napisała nad uroczym zdjęciem małego tyczka. W międzyczasie Playboi Carti podekscytował swoich fanów prezentem bożonarodzeniowym – zapowiedzią, że wyda nowy materiał, aby uczcić to święto.

Iggy Azalea świętuje Boże Narodzenie z nią i synem Playboi Carti, Onyxem.

Diddy zmienił się w „Czarnego Świętego Mikołaja” i przeczytał swoim 19 milionom obserwujących zabawną świąteczną bajkę na dobranoc ze swojego mega-jachtu. Oprowadził także swoich fanów po luksusowym statku wartym 65 milionów dolarów. Diddy nawet strzelał do obręczy na pokładzie w pełnym, całkowicie czarnym stroju Świętego Mikołaja, zanim zarekwirował jacht z kapitanem!

Warto przeczytać!  Freeway Donny – Sorry za czekanie (ekskluzywny teledysk)

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LOVE (@diddy)

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LOVE (@diddy)

Największy szef, Rick Ross, zawsze ma wspaniałe święta. W tym roku wziął udział w grze pomiędzy Miami Dolphins i Green Bay Packers, z apartamentu właściciela, w Boże Narodzenie. Rozay otrzymał piłkę meczową. Niestety Delfiny zajęły L – 26-20.

Świąteczny nastrój wprawił nawet hardkorowy Gangsta raper Game. Zaprezentował swoją piękną, szczęśliwą rodzinę wraz ze świątecznym przesłaniem: „Wesołych Świąt ode mnie i moich bardzo drogich, ale pięknych, wcale nie takich małych dzieci….. Mam nadzieję, że cały sezon świąteczny zbliży cię bardziej niż kiedykolwiek. ludzie, których nazywacie rodziną” – powiedział raper milionom fanów.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The Game (@losangelesconfidential)

Gdy raperzy prezentowali swoje prezenty w mediach społecznościowych, ich obserwujących wypełniała świąteczna radość. Wesołych Świąt życzy AllHipHop!

Źródło