„Raven” Keleli: wszystkie informacje, w tym data wydania, lista utworów i nie tylko

Youtube

Kelela eksplodowała na scenie electro R&B swoim właściwym debiutem z 2017 roku, Take Me Apart. Jej muzyka to nic innego jak międzygalaktyczny pop, wykuty w stylach muzyki tanecznej z Kelelą jako zaciekłą centralną postacią, od której nie można się odwrócić. Jej kontynuacja, Raven, jest oficjalnie na pokładzie w 2023 roku, a wszystkie wczesne wiadomości od Keleli do tej pory były niebiańskie.

Wydany 10 lutego 2023 nakładem Warp Records, Raven wydał już trzy single. Zmysłowy otwierający album „Washed Away”, perkusyjny i basowy popowy hit „Happy Ending” oraz inspirowany afrobeatem „On The Run”. Film „Happy Ending” celebruje podziemną kulturę tańca towarzyskiego Nowego Jorku.

Kelela powiedziała, że ​​album jest wyrazem jej samoodnowy i podzieliła się refleksyjnym oświadczeniem na ten temat.

Warto przeczytać!  Hakim Green: Dla ludzi

„Rozpoczęłam ten proces od poczucia izolacji i wyobcowania, które zawsze miałam jako czarna kobieta w muzyce tanecznej, pomimo jej czarnych korzeni” – powiedziała Kelela. „Raven to mój pierwszy oddech zaczerpnięty w ciemności, potwierdzenie perspektywy czarnej kobiety pośród systemowego wymazania i dźwięku naszej wrażliwości zamienionej w moc”.

To zdecydowanie zapowiada się na jednego z pierwszych ulubionych w 2023 roku. Sprawdź poniżej okładkę albumu i listę utworów Raven.

Okładka albumu Keleli Raven
Naciskać

1. „Zmyty”
2. „Szczęśliwe zakończenie”
3. „Odpuść”
4. „W biegu”
5. „Nieodebrane połączenie”
6. „Zamknięcie”
7. „Kontakt”
8. „Głupek”
9. „Święty”
10. „Kruk”
11. „Siniaki”
12. „Sorbet”
13. „Rozwód”
14. „Dość miłości”
15. „Daleko”

Raven ukaże się 2.10.2023 nakładem Warp. Zamów go tutaj.

Warto przeczytać!  Fivio Foreign i Kodak Black wzywają 21 Savage do kontrowersyjnych komentarzy Nas