Ray J świętuje odzyskanie żony

#image_title

W zeszłym miesiącu hollywoodzka gwiazda Love & Hip Hop, Ray J i Princess Love, ogłosili, że w końcu skończyli po czterech latach małżeństwa i dwójce dzieci. Twierdzili również, że ich rozwód, który się powtarzał, w końcu trafił na rozprawę.
Teraz Ray daje do zrozumienia, że ​​może dojść do pojednania. Jeden życzący piosenkarz opublikował na Instagramie, ogłaszając swoją miłość do swojej rodziny, stwierdzając, że musi odzyskać żonę.

DZIĘKI ZA ŚWIĄTECZNE MIŁOŚCI! – DZISIAJ ŁATWO SIĘ ODPOWIADAM! – RODZINA I KILKA PRZYJACIÓŁ BĘDZIE PODCIĄGAĆ! – BYŁEM W TYM HOTELU PRZEZ 2 MIESIĄCE W LAS VEGAS W TRYBIE SUPER GRIND!! NOWA OFERTA SIECIOWA #DOSH – NOWE PROJEKTY MUZYCZNE W DRODZE! – MUSIAŁEM ODZYSKAĆ ​​ŻONĘ I ZACZĄĆ OD NOWEGO. KOCHAM MOJĄ RODZINĘ!! BĘDĘ CIĄGLE WALCZYĆ O ŻYCIE DLA MOJEJ RODZINY I DZIECI!! – STAWIĘ TO WSZYSTKO NA RYNEK, ABY MOJE DZIECI BYŁY SZCZĘŚLIWE, BEZPIECZNE I BLISKO MNIE 24/7!!! BÓG ZAWSZE DZIAŁA!! – BĄDŹCIE CZUJNI!! TA NOWA FALA, W KTÓREJ JESTEM, ŚWIECI SIĘ NA WSZYSTKIE WŁAŚCIWE SPOSOBY!! – #HAPPYBDAYRAYj – NOWY START – NOWE CELE!! – NOWY ROK

Warto przeczytać!  Społeczność hip-hopowa opłakuje śmierć menedżera Jonathana „Hovaina” Hyltona

Źródło