Recenzja albumu: Rome Streetz – KISS THE RING

#image_title

Po tym, jak Rome Streetz był zaznajomiony z Headcrack w 2019 roku, zaszedł tak daleko i wydał swój debiutancki album w Griselda. Recenzowałem Noise Kandy 4 w 2020 r., Coup De Grace we współpracy z Ransomem w 2021 r., a teraz muszę zrecenzować jego najnowsze dzieło, KISS THE RING w 2022 r. Przejdźmy od razu.

Big Steppa – Nie wiedziałem, że ten utwór był jednym z wielu dużych kroków, które trzeba było zrobić na tym albumie. Tylko pierwszy, start.

Heart on Froze – Wszystko jest zimne: zwłaszcza rytm, ale także postawa/serce Rzymu, dostawa itp.

In Too Deep to ten poranny, pierwszy kawałek gównianego przejażdżki. Tutaj Rzym wyraża mądrość mówienia mniej niż słuchania, zwłaszcza gdy jesteś zbyt głęboko, masz coś do stracenia i musisz uważać na ludzi wokół ciebie. W przypadku Rome’a ​​było tak od ulicznej gry w narkotyki i tak jest teraz w grze w narkotyki przed mikrofonem. Ostatnia minuta tego utworu to POV brata w kapturze, który wyjaśnia, jak to jest, dlaczego i zachęca tych, którzy są na osiedlu, do oszczędzania zamiast spalania pieniędzy.

Soulja Boy (z udziałem Conwaya) przenosi mnie z powrotem do Noize Kandy 4, mojego pierwszego prawdziwego wprowadzenia do Rzymu. Ci bracia byli tutaj, chłopcy z duszy w grze, zawsze pracujący i próbujący awansować. Sposób, w jaki Con pluje w ten utwór, powinien być w Heart on Froze, ponieważ nie okazuje miłości tym raperom. Ngl, rozwalił mnie, będąc tak pozbawionym emocji.

Warto przeczytać!  Kodak Black jest zaskoczony, że „Super Gremlin” nie zdobył nagrody za ulubioną piosenkę hip-hopową na #AMAs

Tyson Beckford po prostu brzmi jak ulice. „Szalone czarnuchy umarły, gdy pojawił się fentanyl. To jakiś lepszy narkotyk, mój czarnuchu, pokaż mi teraz swoją żyłę”. Doświadczenie uczy najlepszych lekcji, głowa do góry, zwłaszcza jeśli chcesz nosić koronę, i nie śpij i obserwuj, kto próbuje cię poderwać, to gra, którą oferuje tutaj Rzym.

To brzmi jak jakaś noc, grasujące gówno z rytmem Destiny Child. Wyjdź po to, wpisz gówno, jakbyś się do tego urodził, jakby to było twoje przeznaczenie lub jakbyś był przeznaczeniem, dziecko.

Blow 4 Blow (z udziałem Stove God Cooks x Benny The Butcher) jest dokładnie tym, czego można się spodziewać po gwiazdorskim składzie. Ten rytm podąża za mrocznym brzmieniem poprzedniego utworu, ale brzmi bardziej jak coś do stania na rogu lub wędrowania pieszo po ulicach. Obrazy namalowane przez mistrzów są bardziej jak wizualizacje/klipy nieopowiedzianych historii o powracających ciosach i pracy cios za cios.

W Brzydkiej Balenciadze nie ma nic brzydkiego. Jest jazzowy i ma klasę, i chociaż Rome pokazuje trochę brzydoty, którą zrobił i skąd pochodzi, jest piękny.

Ten zapętlony beat z pewnością brzmi jak 1000 Ecstasy. Podobnie jak kilka utworów na tym albumie, ten przypomina mi utwory z The Infamous Mobb Deep. Cały czas kręcę głową.

Armed & Dangerous (z udziałem Armaniego Caesara) to yin (Armed) i yang (Dangerous). Bit jest ciepły i senny, a Rome x Armani bardzo dobrze się uzupełniają. Jest to wyraz wysiłku zespołu tagów na dwa sposoby: przy mikrofonie iz dala od niego.

Warto przeczytać!  Nowa muzyka na maxa, GreekDaGod był zszokowany huraganem G

Cry Champagne to idealny tytuł dla tego utworu, ponieważ jest po prostu luksusowy.

W Non Factor uwielbiam sposób, w jaki obaj emcees (z udziałem Westside Gunn) dopasowują się do łatwego rytmu dzięki pozornie łatwemu, ale dopracowanemu przekazowi. Z łatwością jeden z moich ulubionych utworów z samej tej synchroniczności.

Long Story Short to historia młodego brata o imieniu Derrick, który przechodzi przez Busy. Ten brat miał obietnicę w koszykówce, potem kontuzja kolana odebrała mu wszystko iw końcu zwrócił się ku narkotykom, aż do uzależnienia od oksykontyny i śmierci na fałszywej pigułce. Druga strona tej historii pochodzi z punktu widzenia mężczyzny, który sprzedał Busy’emu pigułkę, Jermaine. Postawa Jermaine’a była taka, że ​​pieprzyć to, to dżungla, więc przetrwają najsilniejsi. Jermaine marzył o zostaniu artystą, ale prawo zapukało do jego drzwi. Krótko mówiąc, obaj bracia mieli tak duży potencjał i próbowali go zrealizować, ale „czasami kaptur jest niepokonany, szalenie trudno jest pokonać szanse”.

Serving (z udziałem Boldy James) – Podoba mi się, że ten bit jest czymś, czego bardziej spodziewam się usłyszeć od Boldy’ego, ale Rome wędrował po nim, jakby to był każdy inny bit na całym cholernym albumie – a rytm nie jest do końca obcy do niego w pierwszej kolejności. Boldy wędruje tak, jak Boldy w tym podobnie powolnym wędrówce / pełzającym rytmie. Obaj ziomkowie wyrażają sposób, w jaki służą bazie, wtedy i teraz… mothafucka.

Warto przeczytać!  GloRilla ostrzega kobiety, aby nie zakochiwały się w mężczyznach z klubu

Ten przełącznik beatu na Reversible? Do licha. Pierwsza część bitu była wystarczająco ciężka, by czarnuchy dostały szpulki po głowie, ale yoooooo, co KURWA?! To ciągłe „konduktorze, mamy problem”. służyło jako nagromadzenie przed erupcją, która była tą zmianą rytmu.

„Fashion Rebel” brzmi jak coś prosto z lat 90. (mogę to sobie wyobrazić jako teledysk), ale nie wygląda na przestarzałe. Chociaż brzmi to jak coś, czego słuchasz z wyczekiwaniem na kolejnego emcee, Rome nie stanowi problemu solo, dodając nieco inny akcent z każdą zwrotką.

Utwór o tym samym tytule jest bliżej niż powinien. Uwielbiam to, jak ten ziomek jest najbardziej szczery i pieprzy cię w zakończeniu – znowu, odpowiednio (chociaż mam to również we wstępie).

Pocałuj pierścionek ma rację, mój czarnuchu, bo KURWA. Idealny tytuł. Sam Rome powiedział, że ten album był jego najsurowszym wcieleniem i czuję, że przynajmniej na razie jest to jego opus magnum. Zakochany we mnie bejsbolista i fan wrestlingu na zawsze doceni pominięte odniesienia, których spodziewałem się po Griseldzie. Transmituj poniżej tego (osobistego) zawodnika AOTY 2022!

Źródło