Rick Ross & 57 Freddy 2. doroczny pokaz samochodów 2023 Ponowne ładowanie!

21 maja 2022 r. Rick Ross i 57 Freddy zorganizowali swój pierwszy coroczny pokaz samochodowy w pałacowej rezydencji Ricka Rossa w Fayetteville w stanie Georgia, która znajduje się na 235 akrach ziemi i oferuje około 45 000 stóp kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Rick Ross & 57 Freddy pierwszy doroczny pokaz samochodów odniósł ogromny sukces na 235 akrach ziemi z szacunkową liczbą 4500 gości, wśród których byli kibice i fani, miłośnicy samochodów, sprzedawcy, przedsiębiorcy, artyści, sportowcy, aktorzy i aktorki z całego świata. Wśród gości znaleźli się Brett Berish, przedsiębiorca i dyrektor generalny Sovereign Brands, dentysta kosmetyczny i właściciel Billon Dollar Smiles, dr Mario Montoya z Kolumbii, raper 2 Chainz, znany jubiler Johnny The Jewler, piłkarz Chad Ochocinco, strateg kobiecego stylu życia April Mason, melodic bop artysta Misty Blanco The Blaquanese Rockstar, Love & Hiphop reality gwiazda Safaree i DJ Envy to tylko kilka z nich.

Warto przeczytać!  Coi Leray wlewa całe swoje złamane serce w swój ponury nowy singiel R&B „Wasted”

Samochody, ciężarówki i motocykle na wystawach były własnością Ricka Rossa, 57 Freddy i innych gwiazd. Były występy na żywo artystów i specjalny występ Ricka Rossa. Prezentowane samochody były jednymi z najbardziej przyciągających wzrok pojazdów, jakie można było znaleźć na targach motoryzacyjnych. Rick Ross i 57 Freddy rozdali pięć diamentowych łańcuchów po 24 marchewki zwycięzcom 5 najlepszych samochodów na terenie posesji. Łańcuchy te otrzymały Nava, The King of Chevys, Extreme auto ATL, Curlys bikes, 3x Lowrider Car of the Year „Double Trouble”. Program był sukcesem w 2022 roku, a Rick Ross i 57 Freddy zamierzają zrobić to ponownie w tym roku!

73A90D64-F0EF-40C8-BC5B-4677A48DF1D9-400x500 Rick Ross & 57 Freddy 2. doroczny pokaz samochodowy 2023 Przeładowanie!

Zwolennicy i miłośnicy samochodów z całego świata nie mogą się doczekać daty nowego Carshow w 2023 roku. 57 Freddy i Rick Ross mówią: „Ten pokaz samochodów będzie jeszcze większy niż poprzedni”.

Warto przeczytać!  Wypełniacze podłogowe: pięć propozycji od Chee

57 Freddy omawia także w „The Chevy Kings Podcast”, głębsze znaczenie „The Top 5”. Wyraża, że ​​bycie w „The Top 5” to coś więcej niż tylko zdobywanie nagród za najlepszy lakier i felgi lub kręcenie klockami, to początek nowego ruchu i marki w branży samochodowej. „Samochody to coś więcej niż tylko środek transportu z punktu A do punktu B, ale to styl życia i wyraz tego, kim jesteś wewnętrznie” — mówi 57 Freddy.

2023 Rick Ross & 57 Freddy 2nd Annual carshow ponownie się ładuje i wszyscy The Who is who będą obecni! Miej oko na www.rickrosscarshow.com, aby sprawdzić daty i sprzedaż biletów, ponieważ zostaną one szybko wyprzedane, a nie chcesz przegapić!

Warto przeczytać!  Rod Wave – Got It Right (oficjalne wideo)

Rick Ross Instagram IG: @richforever
57 Freddy Instagram IG: @57freddy
Rick Ross Carshow Instagram IG: @rickrosscarshow

W przypadku zapytań o reklamę Rick Ross Carshow
Kontakt: The Misty TV Firm Corporation via
E-mail: [email protected]
Instagram IG: @themistytv

Witryna internetowa www.rickrosscarshow.com

Źródło