Rihanna i ASAP Rocky udostępniają pierwsze wideo z Baby Boy: Watch

#image_title

Rihanna i ASAP Rocky do tej pory milczeli na temat swojego synka, ale teraz para podzieliła się pierwszym spojrzeniem na świat swojego syna w samą porę na święta.

Zabierając się do TikTok, Rihanna udostępniła bardzo urocze wideo dla ich synka, zabawnie wchodzącego w interakcję w jego foteliku samochodowym. Zobacz to poniżej.

Kiedy Rihanna urodziła w maju, fani nie mogli się doczekać, aby dowiedzieć się wszystkiego o dziecku. Ale ona i ASAP trzymali sprawy bardzo prywatnie, czego oczekiwano od tak znanej pary jak oni.

Piosenkarka i jej chłopak raper, którzy 13 maja 2022 roku powitali na świecie syna w Los Angeles, początkowo nie byli przygotowani na powiększenie rodziny, ale plany się zmieniły. “Planowanie? Nie powiedziałbym, że planuje. Ale na pewno nie planując tego” – powiedziała Rihanna Vogue w kwietniu 2022 roku. „Zawsze myślałam, że najpierw będzie małżeństwo, potem dziecko, ale kto, kurwa, mówi, że tak musi być. Na pewno nie pozwolę, by to przeszkodziło mi w byciu mamą” – powiedziała.

Warto przeczytać!  Nie mogę wyjść z kontraktu na nagranie 15 albumów

W styczniu 2022 roku Rihanna ogłosiła swoją ciążę podczas sesji zdjęciowej w Nowym Jorku, która obejmowała pasujące różowo-niebieskie stroje.