Rihanna, jak najszybciej Rocky publikuje pierwsze zdjęcia małego chłopca

#image_title

Siedem miesięcy po powitaniu na świecie pierwszego dziecka, A$AP Rocky i Rihanna podzielili się pierwszymi zdjęciami i filmami swojego nowonarodzonego chłopca.

W sobotę (17 grudnia) A$AP Rocky i Rihanna udostępnili kilka zdjęć swojego synka za pośrednictwem plotkarskiej strony Hollywood Unlocked. Na jednym zdjęciu noworodek ma na sobie kombinezon, ssie smoczek i patrzy prosto w kamerę.

Na innym zdjęciu wydaje się, że Rocky trzyma dziecko, które kołysze małym kocykiem na czubku głowy. Ogólnie rzecz biorąc, dziecko Rocky’ego i RiRi jest zbyt urocze.

Dodatkowo Rihanna wskoczyła na swoją stronę TikTok i opublikowała wideo swojego synka, który siedzi w foteliku samochodowym. W klipie mama R&B filmuje swoje dziecko, które patrzy na nią i uśmiecha się szeroko. Następnie noworodek próbuje chwycić jej telefon i włożyć go do buzi. Możesz usłyszeć, jak RiRi mówi: „Och, wow, wow”, gdy zdaje sobie sprawę, że próbuje włożyć jej telefon do ust.

Warto przeczytać!  Kapitan Brick – Saddam

W innym miejscu filmu dziecko siedzi w swoim foteliku samochodowym i wydaje urocze dźwięki, zanim ponownie spróbuje chwycić telefon mamy i prawdopodobnie go posmakować. Rihanna podpisała słodkie wideo „hacked”.

W maju Rihanna ogłosiła, że ​​urodziła pierwsze dziecko jej i Rocky’ego. Informator podobno powiedział TMZ, że piosenkarka „Lift Me Up” urodziła dziecko 13 maja w Los Angeles. Imię dziecka pozostaje nieznane.

Tymczasem kolejnym wielkim występem Rihanny będzie występ w przerwie meczu Super Bowl 2023 na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie w lutym.

Obejrzyj film TikTok Rihanny z jej nowonarodzonym chłopcem poniżej

@rihanna

zhakowany

♬ oryginalny dźwięk – Rihanna

Zobacz raperów, którzy mają dużo dzieci