Rihanna KOCHA macierzyństwo i nazywa A$AP Rocky „wspaniałym tatą”

#image_title

Rihanna nadal zachwyca świat bez wysiłku, a fani nie mogli być szczęśliwsi, gdy ujawniła, że ​​jest w ciąży z chłopakiem A$AP Rockym. W maju ubiegłego roku dwójka zakochanych powitała na świecie noworodka, którego szczątki są nieznane (prawdopodobnie nie bez powodu).

Źródło powiedziało niedawno PEOPLE, że oboje 34-latkowie są przepełnieni radością i radością z pierwszego rodzicielstwa, z chłopcem w wieku około ośmiu lat. Informator stwierdza: „Rihanna uwielbia być mamą. Ma obsesję na punkcie swojego synka”.

Dodają też, że założyciel A$AP Mob jest „również bardzo zaangażowany i jest świetnym tatą”.

W zeszłym miesiącu Rihanna zabrała się na TikTok, aby podzielić się ciepłym klipem ich syna w foteliku samochodowym z tyłu, z artystą nagrywającym „Diamonds” prawdopodobnie na miejscu pasażera i pojazdem w ruchu. Wideo pokazuje, jak niemowlę uśmiecha się do swojej matki, gdy ta pyta go: „Próbujesz zdobyć telefon mamy?” – przed zbliżeniem na jego małe dłonie.

Warto przeczytać!  FONY PPL "jak to jest." OFICJALNY WIZUALIZATOR — JUŻ DOSTĘPNY — @PhonyPpl

Wirusowy klip ma obecnie ponad 5,5 miliona polubień i wciąż rośnie, co stanowi pierwszy post Riha w aplikacji społecznościowej. Podpis brzmi „zhakowany” i uchwycił piękny moment z odrobiną komedii.

Rihanna po raz pierwszy podzieliła się swoim ciążowym brzuszkiem w styczniu zeszłego roku, po tym, jak została sfotografowana w Nowym Jorku. W tamtym czasie źródło podzieliło się swoimi odczuciami na temat podekscytowania Rihanny macierzyństwem.

„Rihanna ma się dobrze” – stwierdza. „Są bardzo podekscytowani faktem, że zostaną rodzicami. Rihanna jest już cudowną mamą”.

„Wszystko, co robi Rihanna, robi po swojemu, według własnego harmonogramu, a posiadanie dziecka nie jest niczym innym” – dodają. „Są jak każda inna para przyszłych rodziców. Tak, zdarza się, że są sławni, ale są po prostu najsłodszą, najbardziej roztrzepaną młodą parą, która spodziewa się dzieci”.

Warto przeczytać!  50 Cent żartuje o aresztowaniu Lil Meech podczas promowania „BMF”: „Lil Meech nie słyszał, jak mówią cięcie”

Fani byli zachwyceni, gdy pojawiła się na ścieżce dźwiękowej do filmu Blank Panther: Wakanda Forever w listopadzie, a jej powrót do muzyki pojawił się w postaci singla „Lift Me Up”, którego wokal idealnie pasował do filmu, który zabrał widzów na emocjonalną kolejkę górską.

Co dalej z Rihem? Jej wyczekiwany występ na Super Bowl, kiedy ogłosiła, że ​​będzie główną gwiazdą. 34-latek powiedział The Associated Press: „Jeśli mam zostawić moje dziecko, zostawię je dla czegoś wyjątkowego. Teraz albo nigdy dla mnie”.

Tegoroczny Super Bowl będzie pierwszym występem Rihanny na żywo od czasu, gdy pobłogosławiła Grammy w 2018 roku niezapomnianym występem „Wild Thoughts”.

Źródło

Warto przeczytać!  Impreza charytatywna Gunny i Goodra w Walmart w Atlancie, na której rozdano karty podarunkowe o wartości 100 USD, zostaje odwołana ze względów bezpieczeństwa