Rihanna udostępnia pierwsze wideo i zdjęcia swojego synka z A$AP Rockym

#image_title

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: WWD/Getty

Fani po raz pierwszy zobaczyli uroczego chłopczyka Rihanny i A$AP Rocky’ego w ten weekend, kiedy piosenkarz udostępnił wideo niemowlęcia na TikTok.

Zdjęcia zostały również udostępnione na blogu Hollywood Unlocked. Założyciel strony, Jason Lee, napisał na Twitterze, że Rihanna skontaktowała się z nim w celu udostępnienia zdjęć na swoim blogu.

Miliarder Fenty Beauty i współzałożyciel A$AP Mob ogłosili, że spodziewają się wspólnego dziecka w styczniu. Ich synek urodził się w maju. Zdjęcia są pierwszymi przedstawiającymi chłopca, którego imienia nie ujawniono jeszcze światu.

Jak informowaliśmy w listopadzie, piosenkarka powiedziała The Washington Post, że ona i Rocky nie wymienili jeszcze imienia dziecka z całkiem prostego powodu. „Po prostu jeszcze się do tego nie zabraliśmy” – powiedziała. „Po prostu żyjemy. Ale wydaje mi się, że jest pewna wolność, która wiąże się z czymś w rodzaju, na przykład, wydobyciem tego”.

Warto przeczytać!  Wu-Tang Clan ujawnił idealny prezent świąteczny w ostatniej chwili: książkę o wartości 360 000 USD w 400-funtowej stalowej komorze

W tym samym artykule Washington Post piosenkarka mówi o swoim nadchodzącym występie w przerwie Super Bowl, mówiąc, że decyzja o występie była „teraz albo nigdy”. Dodała, że ​​po wcześniejszej odmowie występu na scenie z solidarności z Colinem Kaepernickiem, w tym roku termin i okoliczności się sprawdziły. „To było wyzwanie, które przyjąłem z radością. To była scena większa niż wszystko, co kiedykolwiek zrobiłem”.

Rihanna wydała również niedawno nową muzykę dla Czarna Pantera: Wakanda na zawsze ale ostrzega, że ​​występ na Super Bowl nie gwarantuje, że album jest w drodze, mówiąc: „Super Bowl to jedno. Nowa muzyka to inna sprawa. Słyszycie to, fani?

Nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów na temat jej długo oczekiwanego występu w Super Bowl, ale Super Bowl LVII wypada w niedzielę, 12 lutego.

Warto przeczytać!  Ma życzenie śmierci: Koleś skacze z wysokich stogów siana!