Rising Georgia: wakacje księżycowe
Pochodzenie Lunar Vacation ma skromne korzenie w Dunwoody w stanie Georgia i znalazło inspirację poza Atlantą na ateńskiej scenie rockowej lat 80. i 90. oraz u kobiecych wokalistek power pop. Cały zespół zastanawia się, jak zrównoważyć kreatywność między członkami i jak ich wizja wzmacnia ich progresywne psycho-rockowe brzmienie.

TIDAL Rising wzmacnia artystów ze wszystkich gatunków, dając ci wgląd za kulisy, gdy poruszają się po kluczowych punktach w swojej karierze, a ostatecznie w życiu. Od doskonalenia swojego rzemiosła po dostosowywanie się do ciągle zmieniającej się branży – artyści ci wspinają się po szczeblach kariery i zabierają widzów na przejażdżkę.

TIDAL to globalna platforma do strumieniowego przesyłania muzyki z ponad 90 milionami utworów i najlepiej dobranymi listami odtwarzania — umożliwiająca artystom tworzenie i dostarczanie dzieł sztuki dokładnie tak, jak zamierzali.

Warto przeczytać!  Kanye West wychodzi z podcastu Timcast IRL Tima Poola

Śledź TIDAL w mediach społecznościowych.
YouTube: http://youtube.com/tidal
Instagram: http://instagram.com/tidal
Twitter: http://twitter.com/tidal
TikTok: http://tiktok.com/@tidal
Facebook: http://facebook.com/tidal

Zajrzyj za kulisy ze swoimi ulubionymi artystami.
Oglądaj TIDAL Originals: http://tidal.com/originals
Przeczytaj więcej w magazynie TIDAL: http://tidal.com/magazineNastępny wpis

środa 23 listopada 2022 r

Szef kuchni Yuji Haraguchi, właściciel OKONOMI // YUJI Ramen w Nowym Jorku, wraca do Epicurious, aby przygotować tradycyjne japońskie śniadanie, przygotowując dania, które są zupełnie inne niż to, czego mógłby oczekiwać człowiek Zachodu. Ciasto na gofry zostaw w lodówce – dziś himono, zupa miso, shiraae i ogórek kiszony […]