Robert Alexander mówi o reżyserowaniu seriali dokumentalnych HBO Shaqa | Wyłącznie HHV [VIDEO]

Robert Alexander mówi o reżyserowaniu seriali dokumentalnych HBO Shaqa

Robert Alexander to człowiek, do którego zwrócił się Shaquille O’Neal, aby ożywić swoją historię. Podróż, którą odbył Shaq, była nieprawdopodobną podróżą do supergwiazdy. Dorastając jako wojskowy bachor, Shaq podróżował po świecie ze swoimi rodzicami. Duże dziecko, Shaq urósł do 7 stóp wzrostu, zanim skończył szesnaście lat. W rezultacie grał w koszykówkę.

Tymczasem Robert Alexander jest siłą w historii rozrywki. Oprócz Shaquille’a O’Neala, Alexander pracował także z Willem Smithem, Kevinem Hartem, Travisem Scottem i Barackiem Obamą. W swojej karierze Rob realizował wszelkiego rodzaju projekty. Wiele jego prac koncentrowało się wokół NBA, którą można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej.

Warto przeczytać!  Future przyznaje, że jednym z jego marzeń jest ślub

Robert Alexander jest reżyserem nowego serialu dokumentalnego Shaquille’a O’Neala, zatytułowanego „SHAQ”. Premiera pierwszego odcinka serialu już jutro na antenie HBO. Korespondentka Hip-HopVibe.com, Alyssa Debonair, była na czerwonym dywanie w Atlancie. Tam miała okazję porozmawiać z Robertem Alexandrem. Opowiedział historię o tym, jak on i Shaq połączyli siły, aby ożywić ten projekt. Wspomniał też, że wiele z tego, co stworzyli, nie trafiło do ostatecznej wersji. Gdyby tak się stało, Alexander powiedział, że projekt trwałby siedemnaście godzin.

Robert Alexander mówi o reżyserowaniu seriali dokumentalnych HBO Shaqa

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…