Roddy Ricch odpowiada na komentarze Hit-Boya na temat współpracy

Roddy Ricch i Hit-Boy stworzyli razem magię, kiedy połączyli się w „Racks In The Middle” Nipseya Hussle’a. Niestety, od tamtej pory nie wydali razem wielu utworów.

LAS VEGAS, NEVADA — 2 KWIETNIA: Hit-Boy uczestniczy w ceremonii wręczenia nagród Akademii Nagrań, wręczanych przez The Black Music Collective podczas 64. dorocznej ceremonii rozdania nagród GRAMMY, 2 kwietnia 2022 r. w Las Vegas w stanie Nevada. (Zdjęcie: Amy Sussman/Getty Images)

Według Hit-Boy, Roddy Ricch nie skontaktował się z nim od czasu, gdy wyprodukowali nagrodzony Grammy singiel. HB podzielił się tym komentarzem podczas swojego niedawnego występu w podcastie Akademiks Off The Record, w którym zapytał, dlaczego ostatnio nie współpracował ze swoim kolegą z Kalifornii.

Warto przeczytać!  Cardi B klaszcze w odpowiedzi na próbę komentarza hejtera

„Pierwszy beat, który zagrałem czarnuchom, pierwsza piosenka, którą nagraliśmy w ciągu 10 minut od poznania się, zdobyliśmy nagrodę Grammy. Jakim cudem, do cholery, nie zamknęliśmy się na więcej muzyki? Nie rozumiem tego – powiedział. „Może to nie dla mnie”.

Oczywiście te komentarze wróciły do ​​Roddy’ego Riccha. Raper z Compton wyjaśnił następnie, że od czasu „Racks In The Middle” pracowali nad wieloma utworami.

„Mamy razem dużo muzyki, więc byłem trochę zdezorientowany” – powiedział DJ Clue. Roddy uważał również, że Hit-Boy powinien był zająć się tym problemem prywatnie, a nie w podcaście.

„Nie wiem, nie występuję w mediach z czarnuchami, czujesz mnie?” powiedział Roddi. „Mam z nim dużo muzyki i jeśli wyjdzie, to tak. Jeśli nie, wiesz, jesteśmy błogosławieni, że mamy razem Grammy i jestem wdzięczny za takie gówno.

Warto przeczytać!  Mam nadzieję, że było warto: Mężczyzna pokazuje, dlaczego zdecydował się wstąpić do służby w Kolumbii!

„Prawdopodobnie wielu producentów myśli w ten sposób. Jako czarnuchy z Zachodniego Wybrzeża, zawsze powinniśmy zajmować się pewnymi sprawami bez włączonych kamer” – kontynuował.

Pomimo pretensji Hit-Boya ma zajebisty rok. Wraz z produkcją płyt dla Beyoncé i innych, ostatnio wydał trzecią część swojej i Nasa serii King’s Disease. Ich pierwszy wspólny wysiłek pomógł Nasowi zdobyć pierwszą nagrodę Grammy w jego karierze.

Jeśli chodzi o Roddy’ego Riccha, to jest on bardzo podekscytowany wydaniem Feed Tha Streets III, który ma zadebiutować w pierwszej dziesiątce list przebojów w przyszłym tygodniu.