Rodzina Sindbada udostępnia nowe zdjęcia legendarnego komika uczącego się chodzić dwa lata po udarze mózgu

W 2020 roku Sindbad doznał poważnego udaru niedokrwiennego spowodowanego zakrzepem krwi przechodzącym z jego mózgu do serca. Przeprowadzono operację, ale następnego dnia po udarze powstał kolejny zakrzep. Sindbad ponownie przeszedł operację i został przeniesiony do Cedar Sinai Medical Center w Los Angeles w Kalifornii, gdzie przeszedł kolejną operację zmniejszenia obrzęku głowy. Podczas operacji chirurdzy odkryli krwawienie i wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną.

Sinbad obudził się wiele tygodni później i chociaż 66-letni komik przeżył udar, spowodował on poważne upośledzenie, powodując utratę zdolności chodzenia.

Niedawno udostępniono zdjęcie Sindbada uczącego się chodzić, dwa lata po udarze. Na stronie internetowej The Journey Forward rodzina Sindbada mówi, że pomimo niezwykłego postępu, jaki osiągnął od czasu rozpoczęcia rehabilitacji, wciąż ma przed sobą długą drogę.

Warto przeczytać!  Kylie Jenner może być świadkiem w procesie strzelania do ogiera Megan Thee

„Kontynuuje terapię, walcząc o każdy cal. Jego postępy są po prostu niezwykłe” – napisała rodzina Sindbada na swojej stronie internetowej The Journey Forward. „Kończyny, o których mówiono, że są „martwe”, ożywają, a on podejmuje niezbędne kroki, aby ponownie nauczyć się chodzić. Jego własnymi słowami: „Nie skończyłem. Nie przestanę walczyć, dopóki nie będę mógł ponownie przejść przez scenę”. I my też nie.

Po opublikowaniu zdjęć nastąpiło wylanie wsparcia ze strony przyjaciół i innych artystów.

Znam @sinbadbada od lat 80. Modlę się i wysyłam uzdrawiającą energię – kiedy zobaczyłem to zdjęcie, na którym idzie, zalałem się łzami 😢🙏🏾 Kocham cię, Sindbadzie! ❤️ Przyniosłeś światu wiele śmiechu i teraz czas pomóc Tobie! Zrób, co możesz: https://t.co/KYgFwLLczo pic.twitter.com/eeHavSMdNq

Warto przeczytać!  Jabee i Boldy James Link do singla „Indulgence”.

— Holly Robinson Peete 💃🏾♍️ (@hollyrpeete) Listopad 22, 2022

Dziękuję za tę aktualizację dotyczącą Sindbada. Dotknął mojego życia w pozytywny sposób wiele lat temu. Moja rodzina nadal modli się za niego i za twoją rodzinę. On jest KOCHANY. 🙏🏾🙏🏾🙏🏾 https://t.co/i2zlneUL8i

— Tony Perkins (@TonyPerkinsFMTV) 21 listopada 2022 r