ROSALÍA I CARDI B WSPÓŁPRACUJĄ DLA „DESPECHÀ RMX”

#image_title

GRAMMY i 12-krotna laureatka nagrody Latin GRAMMY artystka ROSALÍA połączyła siły ze zdobywczynią nagrody Grammy i najwyżej certyfikowaną raperką wszechczasów CARDI B w „DESPECHÀ – RMX”.

Rosalía najpierw drażniła się z remiksem, prosząc fanów o opinię na temat tego, z kim pracowała przy utworze, a wkrótce potem Cardi B napisała na Twitterze „jutro”, zachwycając fanów perspektywą połączenia dwóch supernowych. Rosalía szybko powiedziała, że ​​„DESPECHÀ – RMX” jest z nikim innym jak Cardi B i że zostanie wydany o północy.

„DESPECHÀ” pierwotnie zadebiutował latem i spotkał się z natychmiastowym poparciem fanów i krytyków: było to nowe wydawnictwo numer 1 transmitowane na całym świecie w serwisie Spotify, a El Pais ogłosił je „…piosenką lata”. „DESPECHÀ” była pierwszą nową propozycją muzyczną od czasu wydania jej uznanego na całym świecie, krytyków i komercyjnie przełomowego albumu w języku hiszpańskim MOTOMAMI, który według Metacritic nadal jest najlepiej ocenianym albumem roku.

Warto przeczytać!  Jedenaście i Jason D – W tym 2 Wygraj

Obecnie Rosalía jest na ostatnich koncertach swojej pierwszej globalnej trasy koncertowej – ŚWIATOWA TRASA MOTOMAMI – dzięki której grała na wyprzedanych koncertach na całym świecie. Z fanami ustawiającymi się w kolejce w każdym miejscu z kilkudniowym wyprzedzeniem, długo oczekiwana trasa zapewniła niezapomniany wieczór z innowacyjną choreografią i wyjątkowym światowej klasy zdolnościami wokalnymi Rosalíi podczas produkcji ponad 30 utworów opartych na ostatnim albumie artystki MOTOMAMI i wielu innych jej przebojów, w tym ulubionego przez fanów utworu „DESPECHÀ”. Ogromny koncert Live Nation, który wyprodukował 46 koncertów w 15 krajach, zakończy się 18 grudnia występem w paryskiej Accor Arena.

© 2022, Seth Barmash. Wszelkie prawa zastrzeżone.