ROSSY szybuje przez chmury pokoju z „DON’T SAY”

Debiutując swoim trzecim singlem z jej nadchodzącej EP-ki, ROSSY oszałamia słuchaczy na całym spektrum utworem „DON’T SAY”. Czysty promień nadziei podróżujący przez serca wielu. Rozświetl swój dzień dzięki wspaniałemu dźwiękowi, nastrojowemu pięknu i podmuchowi energii. Okrywając wasze dusze zasłoną kapryśnego spokoju i pewności siebie. Pokazuje niektóre z jej najsilniejszych dotychczas umiejętności, jednocześnie dostarczając kinowe dzieło sztuki jako całość.

Znana z eklektycznych melodii i potężnych wykonań, ten utwór zawiera czystą esencję i wizję jej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Oddając hołd jej początkom, porywając cię z nóg w chmury nieznanego. Otoczony aniołami w postaci każdego dźwięku, który słyszysz podczas tej podróży. Biorąc cię za rękę i prowadząc wielu przez ciemność.

Po starannie rozmieszczonych bębnach, odurzających strukturach akordów i uduchowionym wokalu, które łączą wszystko razem, można powiedzieć, że świetnie się bawiła, tworząc ten utwór. ROSSY nadal imponuje swoim fanom, a wraz z nadchodzącą EP-ką, jesteśmy zdecydowanie podekscytowani, aby zobaczyć i usłyszeć, co jeszcze ma w zanadrzu! Dlatego nie zapomnijcie pokazać swojego wsparcia, przesyłając strumieniowo „DON’T SAY” wszędzie za pośrednictwem HARD Records.

Warto przeczytać!  Wideo: Lil Baby Ft. Nardo Wick „Wyskocz”

Źródło