Rp Big Wes rośnie w siłę

Pochodzący z Birmingham w Alabamie może być kolejnym artystą z Alabamy, który wysadzi w powietrze. Rp Big Wes przez ostatnie kilka lat włożył dużo pracy w rozwój swojego brzmienia i nawiązywanie kontaktów w całym przemyśle muzycznym. Został zauważony w teledyskach Famous Kid Brick, Tee Grizzly, Calboy, Smokepurp i wielu innych artystów.

Mieliśmy zaszczyt rozmawiać z RP Big Wesem i zadaliśmy mu kilka pytań:

Jak to było dorastać w Birmingham w Alabamie?

Dorastanie w Birmingham w Alabamie nie różniło się zbytnio od dorastania w jakimkolwiek większym mieście w Ameryce. Moje dzieciństwo składało się głównie ze sportu, zwłaszcza piłki nożnej i chociaż nie zawsze było łatwo, moi rodzice zawsze zapewniali.

Poza tobą, kim są dobrze zapowiadający się artyści z Alabamy, których powinniśmy szukać?

Warto przeczytać!  Wspomnienie dnia: The Notorious BIG – Juicy

Alabama roi się od talentów, więc nie sposób wymienić ich wszystkich, ale niektórzy z moich ulubionych artystów, których, jak sądzę, na pewno widujecie, to TTO KT, Quality Que, Tc Gambino, Leland J, Raw Dawg i King Senior.

Gdybyś mógł współpracować z 10 znanymi muzykami żyjącymi lub nieżyjącymi, kim by byli?

Słucham bardzo różnej muzyki, więc to jest bardzo trudne pytanie. Szczerze mówiąc, zależałoby to od klimatu projektu, ale moja pierwsza dziesiątka to Gucci Mane, Young Thug, Future, Lil Boosie, Burna Boy, Tems, Tupac, Kodak Black, Rihanna i Goat Michael Jackson.

Ostatnie pytanie: nad czym teraz pracujesz?

Obecnie pracuję tylko nad singlami i decyduję, który wybrać jako następny. Mam również plany wydania EP-ki, która będzie nosiła tytuł „Big Wes Mt. Everest”, chociaż nie jestem pewien daty

Warto przeczytać!  Duke Deuce Wskrzeszony Crunk. Teraz stara się utrzymać przy życiu brzmienie rapu z Memphis

Łączyć:

@rpbigwes
Rpbigwes.com