RSD wyczyn. Jay Frearson – Em’z, G1 (Audio/iTunes/Spotify)

#image_title

Dartford, emcee RSD z Kent, niedawno wydał swój utwór EARNER, w którym występują Jay Frearson, Em’z i G1

Ten świeży hit Drill jest przesycony wszystkimi elementami, które składają się na perfekcyjną rapową piosenkę, bit to gęsty pejzaż dźwiękowy, dostarczony przez bliskiego przyjaciela G1, ułożony w szereg przeplatających się barw: głębokie, pulsujące 808-ki odzwierciedlone przez sub-heavy kick , trile hi-hatu ozdobione w całości, stłumione próbki wokalne melodycznie przesuwane w przestrzeni utworu i idyllicznie zakończone wyraźnym, skompresowanym zestawem ścieżek wokalnych. Z ognistymi wersetami innych artystów, Em’za, Jaya Frearsona i G1, RSD występuje z nieustannym potokiem i obnosi się z genialnymi lirycznie taktami, jak:

„Czy to Francja czy Hiszpania? Adios do ponownego spotkania”,

Proces pisania był jawnie prosty, jak opisał to sam RSD,

Warto przeczytać!  Will Smith mówi, że „Emancypacja” pomogła mu pokonać Oscara

„Wiedziałem, że to też będzie łatwe do napisania. Tak więc przez kilka dni, gdy byłem w furgonetce, odtwarzałem rytm na powtórce, stopniowo pisząc, aż mój refren był gotowy”.

RSD jest jednym z najlepszych raperów w Wielkiej Brytanii, którego doświadczenie i mistrzostwo w branży jest odrębnym aspektem jego muzyki. Rozpoczął swoją muzyczną podróż dziesięć lat temu, ale miał krótką pięcioletnią przerwę, zanim w niezwykły sposób powrócił na scenę wraz z wydaniem „Earner”.

Przed jego przerwą RSD stworzył imponującą dyskografię zawierającą utwory szerokiego spektrum różnorodnych artystów. W tym miksie znalazł się przebojowy singiel z udziałem Don Menny, który zdobył emisję w niezwykłej stacji radiowej Reprezent Radio. RSD miał mnóstwo piosenek na YouTube, zanim przeniósł się na Spotify i inne najlepsze platformy streamingowe, a po niesamowitym debiucie ma niezaprzeczalnie obiecującą przyszłość w tej branży.

Warto przeczytać!  Peep Pics of the Run Współpraca Jewels i Nike SB Dunk High

RSD wyczyn. Jay Frearson, Em’z, G1 – Pobierz, słuchaj i oglądaj za darmo Jay Frearson – Em’z, G1 MP3, wideo i teksty

https://twitter.com/Its_rsd1
https://instagram.com/its_rsd1
https://twitter.com/jayfrearson
https://instagram.com/jayfrearson

Post RSD z udziałem Jaya Frearsona, Em’z, G1 – Earner (Audio/iTunes/Spotify) pojawił się jako pierwszy w URBAN VAULT UK.Źródło